Hacking/cheats u MP Igrama

Discussion in 'Igre i konzole' started by Patton2410, Mar 18, 2024.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    @Ragnarok izvini druže ali ti očito ne razumiješ poslovni svijet, zakone i Kazneno pravo u USA kad iznosiš takve tvrdnje. Bobby Kotick je od prodaje ATVI dobio oko 300 miliona dolara, vodio je kompaniju koja ima market cap veći od Nintenda a mislim i Sonija a da se tako što otkrilo kompanija bi grohnula a on završio u zatvoru. To sve za šaku dolara. Ne moraš ti nikome vjerovati ali kad već spominješ termine za istraživanje istrazi i ti termin confirmation bias.
     
  2. Decerto

    Decerto Komšija

    sto zoi kaze,bobiju prahnulo jedan dan i kupi coek jahtu. A ti pricas o nekakvih 2000$ mjesecno. Pa to domar uzme sedmicno u blizzardu :D
     
  3. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    U ovim godinama razumijem poslovni svijet veoma dobro. Da ljudi rade pošteno i po državnim zakonima ne bi bilo milionera na svijetu, države bi imale pune kase i iste bi ulagale u dobrobit svog naroda.
    Ne živimo u takvom svijetu. Bobby Kotick je samo jedan od mnogih beskrupuloznih biznismena koji je dioničarima zaradio milione i milijarde poslovnom strategijom i potezima.
    Ti meni spominješ zakone USA a sve velike USA kompanije imaju Offshore fiktivne kompanije i offshore račune, gledaju kako da namaknu gdje god stignu.
    Vjerovatno si poslovan čovjek koji svoj posao radi pošteno ali druže onda si jedan od 10000 koji tako rade. Svi ostali gledaju kako da namaknu ispod tezge.
    Novac je droga koje se ti ljudi teško riješe. Kako će doći do njega nije im bitno.
    Što bi Sony i Nintendo to otkrivao kada su po mom mišljenu sve velike kompanije upletene u to pa i oni.
    Sony dozvoljava korištenje Cronus Zen uređaja na svojoj konzoli, proizvođači igara ga blokiraju. Čak se spominju i metode da se vara i na Playstationu (kao povezivanjem sa računarom, kako tačno, ne znam niti me zanima).
    Jesi li igrao Mario Kart ili neku multiplayer igru na Nintendu, drug tamo također ima cheatera.

    U Americi bogataši podmazuju državu gdje god stignu i ti spominješ njihov sistem.
    Nemoj drug, nema svrhe raspravljati se oko takvih stvari niti ti sa mnom niti ja sa tobom, niti bilo kim drugim.

    Ja sam komentarisao samo da ljude navedem na razmišljanje "out of the box" a ne da ubijedim nekoga u nešto ali se ljudi upale na ovakve kao što sam ja pa me pokušavaju vratiti u svoju kutiju. Ne ide to.

    Jednog dana ćemo svi saznati istinu kada odemo na onaj svijet.
    Neko vjeruje u njega neko ne. Dvije su istine, rodiš se i umreš.
     
  4. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Može bit.

    Al' moraš shvatit, ako ti u prvom odgovoru nekom kažeš nekome da živi u zabludi ili drugoj dimenziji i slično, ne možeš očekivati da neko neće istom forom vratiti.
     
  5. ECeh

    ECeh Novi član

    Mislim da je warzone odlican u zadnje vrijeme. Gotovo da nema citera ili ne primijetim. Dokaz je i to sto redovno imam win, gotovo svaku noc, a ponekada i 2-3-4 wina zaredom, a nisam citer :)
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Zemlja ravna ploca ili jos nisi na tom nivou
     
    Stevie_Ray likes this.
  7. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Uf...
     
    forzamilan likes this.
  8. ECeh

    ECeh Novi član

    True story