Formula 1 - The Neverending Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Mar 11, 2006.

  1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Jbte savilo plastiku :D
    Jucer utrka i predvidiva ali i zanimljiva u sredini,gdje su se stalno ganjali ovi od 3.-10. mjesta.
    Ovaj malac sto je mijenjao vozaca,odradio odlicno ali ne znam da li je neko primjetio,bukvalno zadnja ili predzadnja krivina,prije ulaska u ciljnu ravninu i u zadnjem krugu...kako mu zaplesa formula i tu je mogao da se zavrti ili cak razbije bolid,krivinu prije ulaska u cilj. Kao da ga je malo ponijelo :D
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Konačno da se nešto desi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  3. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    U ferrariju ce neko uraditi harakiri kao i u hondi kad su se povukli i tim prodali za 1 dolar Brawn GP.

    Vozac kojeg si otpusio bolji od oba vozaca koja ce voziti sljedece godine.
     
    nFare likes this.
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Sai ubio utrku, nema šta top vožnja.
    Generalno ova staza je najgora u kalendaru, ako nema incidenata utrke su odron.

    Čovjek šepa, jedva izašao iz bolida

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  5. nFare

    nFare Komšija

    Tačno tako, nekako što si stariji uviđaš kakvi budalaši ustvari vode ekipe, i koliko je marketing najvažnija stvar u svemu. Mijenjaš vozača koji je ove godine a i prošle godine motivisan i materijal za prvaka sa Fomo potrošenim vozačem. Botas i Riciardo se valjutaju po stazi dok nadolazeći poput Lawsona nemaju mjesta na gridu, odron teški, ne znam kako nemaš razum da kažeš odradio sam ovu karijeru dosta je idemo dalje
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Tako je to. 100mil će plaćati Hamu da im poboljša diversity u Ferrariju.
    Ric stvarno katastrofa, honer je bio njegov fanboy on ga je i diveo opet.

    Neki vozači se ne mogu adaptirati ili jednostavno ovaj set pravila im ne lezi stilu vožnje.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  7. nFare

    nFare Komšija

    Ne kontam fakat, kakve veze ima junior tim ako ti vozi neko ko ima 35 god. i ko je psihički potrošen, niko više nije normalan, sami sebi pljuju po karijeri, ima i drugih načina da se zarade pare
     
  8. AggressoR

    AggressoR Aktivista


    Ali je zato Ferrari na Hami imenu samom zaradio 10 puta vise nego sto ce platit Hamia.
     
  9. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Glupi fejk njuz kad se skok dionica zbog financijski dobre godine desio koji dan prije objave vijesti da Hamo dolazi.

    I skok vrijednosti dionica nije zarada.

    I da, Sainz je niza liga, nece boljeg vozaca izbacivati.
     
  10. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    Racunaj sponzore koji s Hamiem dolaze u ferrari, nisam ni mislio na dionice.
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ma koji sponzori za lika od 40 godina koji nikad nije ni bio popularan van engleske.
     
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Sainz se pošteno roka sa Lec otkako je došao u Ferrari tako da ja teško govoriti o nižim ligama ako ništa Lec je podbacio, osim briljantnih stintova vise je ovih utrka kao danas, da o greškama i ne pričamo iako ih je i Sai realno imao.

    Kako god Max je koplje iznad svih, kakav god bolid da ima lik 110 izvuče u svakoj situaciji.



    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Hamo je i dalje najpopularniji vozač, bezveze hejtas. 36mil pratilaca na instagram max 16. Samo pogledaj da je cijeli svijet brujao kada je potpisao za Ferrari.

    Doći će sponzori sa hamom i njega plaćati.

    Još veći apsurd je ovaj budget cut. Ferrari će plaćati hamu 100mil po sezoni leclerka preko 50, znaci dva vozača vise love uzmu po sezoni nego budžet tima za razvoj bolida :D

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Za sedam titula i 100+ pobjeda lik nema 10% marketinske vrijednosti koje bi trebao imati sa tim ciframa.
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne gotovim ja hamu ali oKle ti ovi podaci.
    Na kraju nije ga Ferrari uzeo radi marketinga. Zamisli hamo krene pobjeđivati što je više vjerovatno nego ne, a zamisli tek uzme titulu.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  16. DSA

    DSA Aktivista

    Joj al kako potonuse ona dva kretena sa SR SK kad Max popusi, pogotovo Pavle. Svijet mu se srusi u sekundi
     
  17. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    Pola sata su pokusavali progurati da je to SIGURNO ljudska greska zbog koje je doslo do kvara na kocnicama, a ne da je problem tehnicke prirode. hhh


    I cudno mi da nisu ni jednom spomenuli da je Verst morao zamjeniti motor za ovaj vikend.
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Komentatori su jedva prolazni ali opet sto hiljada puta bolji od onog mrtvaca što stave kada oni ne vode.

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Kada se zadnji put desilo da oba merca ispadnu?
    Hajde Hamiltonu crkao motor ali sta bi onom drugom pa se skrsi u zadnjem krugu .
    Ja sada pustio trku i odgledao.
     
  20. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    Alonso ga sredio, prikocio dva puta i jace nego inace i tu je kraj za Russela bio.
    Alonso je popio i kaznu za to.
     
    zippoo likes this.