Izbor CPU Coolera

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by r4z0r, May 22, 2011.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Nego sta nego reklamirati.
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma



    Ovi pravi balkanci, ko nase gazde
     
  3. igor.g

    igor.g Komšija

    Pa i jesu balkanci, ekwb je slovenački, ista bagra.
     
  4. Elubrylla

    Elubrylla Novi član

    Imas ovaj produzetak, ja narucio sa aliexpressa za 2 KM.
    [​IMG]
     
    Ragnarok and zippoo like this.
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Znam, zato i kazem.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  6. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ma da, samo nam napiši koji ti je tačno model ploče. Možemo odmah naći da li ima i gdje je tačno lokacija.

    Meni je header u dnu ploče i nekako sam A-RGB kabl provukao ispod grafičke kartice pored PCI-e slota taman da dohvati port. Ko je predložio da taj A-RGB postavi na dno ATX ploče nije nikada postavljao ventilatore.
     
  7. Elubrylla

    Elubrylla Novi član

    Sjetili su se tek na B650 ploče postaviti gore a-rgb header.
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Nasao sam i ja taj header,ista situacija kao i kod tebe,na dnu ploce i isto bi morao provlaciti kablo ispod graficke ili kupiti produzetak,pa sa zadnje strane provuci. Samo sto mi je to sada sve mrsko,pa trenutno nije ni spojeno i ne sjaji.
    Vidjeti cu na na zimu i kraj godine,da se igram sa tim i mozda i kakvo drugo kuciste ganjati i onda to sve domacinski spojiti,povezati...sada mi se ne da.
    Cim dodje proljece i ljeto,ja sam vanjski covjek i ps4 spakujem u kesu,komp palim eventualno navecer u 9-10 i tako. Zimi sve suprotno...
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Jos koji dan i zavrsit ce se akcija na arcticu. Kupio bih Liqiud Freezera dok jos traje al nesto gledam testove pa ja imam bolje temperature sa zracnjakom nego ljudi sa 240/280 AIO,ima li neko da je presao sa dobrog zracnjaka na vodeno i da mi iz prve ruke kaze koje su prednosti? Jel bar ryzen dosegne vece taktove ako je ista temp i ako je sistem dosta tiši da ne kazem potpuno silent onda se isplati radi toga kupiti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  10. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Kada završava ova akcija, zna li neko?
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Negdje sam procitao 20.05


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ja sam se zalio Arcticu za onaj ventilator...zalba je zaprimljena e sada treba cekati dok dodjem na red za odgovor ...moze to potrajati i 10ak dana,tako pise u mailu.
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    No sikiriki. Arctic je takva firma da ce mozda i monter doci da ti to zamjeni.

    Neces bit donji sigurno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    Ragnarok and iPlay like this.