Memory stick

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Qler, Jan 4, 2007.

  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    Treba da kupim memory stick i sad me zanima gdje da uzmem a bitno mi je da je fizicki sto izdrzljiviji. Oko 1 do 2 GB kapacitet. Zanima me gdje ima kupiti u Sa i imaju li neke preporuke..
     
  2. vnm_

    vnm_ Komšija

    u didakti su imali one gumirane, ja mislim a-data da su...jaran je uzeo i dan danas ga koristi, a bacali smo ga na pod vise puta da vidimo hocel mu sta biti :)
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    koliko je kesa znas li slucajno :D
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Imam ga i super sam zadovoljan s njim. Platio ga 80KM (2GB verzija) prije tri mjeseca. Sad bi trebao biti jeftiniji...
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    evo nasao sam na stranici 1GB oko 52KM nemaju 2GB model.. za tu razliku u cijeni bi mi se isplatilo... nista ako ne bude 2GB uzmem 1GB... i to je dosta :D
     
  6. syss

    syss Veteran foruma

    bitno da ti bar cd image stane gore... moja preporuka za corsair, nije preskup, evo mi već 3-4 imamo u radnji i stvarno je otporan na sve (da ne pričam o brzini).
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    [​IMG]

    syss jel mozda ovaj? ovaj bi mogao nabaviti oko 64KM je ovdje... i jel se isplati razlika u odnosu na ovaj gore a-data...
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    Kmico, taj Cors je bio u Plusu.
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    koliko si mi ga para bio? :mrgreen:
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Davno je bio, dok je 512mb bio 150km.
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sta je syss nema vise subotnje akcije? :?
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

    ma bit će... valjda :D

    @kuler... da, taj je.
     
  13. Esh

    Esh HWB

  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    kupila mi draga danas :D u didakti :D stick :D ni nalik onom sto sam trazio :D al' bar me iznenadila :D u glavnom neki ReconData 1GB (oko 35KM neka akcija) jos sam dobio i rezervni cep :mrgreen:

    nedade mi se corsair :cry:
     
  15. Chem

    Chem Komšija

    Pa prodaj ,budalo... :mrgreen:
    i reci da ti je crko a kupi sebi corsaira i reci da su ti zamjenili za njega...sala
    zahvali se u svakom slucaju
     
  16. Qler

    Qler Veteran foruma

    ovo je treci :D koji mi kupuje :D prvo 256 pa 512 i sad 1GB :D i rekla mi je da mi je ovo zadnji :D pa sad da vidim sta cu :D
     
  17. TopniK

    TopniK Komšija

    Da ne otvaram novu temu samo da pitam koji je USB memory stick bolji, Kingston ili Kingmax? Radi se o modulu od 1 GB a cijene su iste.
     
  18. Qler

    Qler Veteran foruma

    Kingston
     
  19. TopniK

    TopniK Komšija

    E hvala. Samo sad kontam da li uzeti 1 GB ili 2. Jer recimo odem kod nekog jarana ili sl. i on mi moze kopirati samo film koji je na jednom CD-u a znamo da većina Divx-a bolje kvalitete je na 2 CD-a što izađe 1.4 GB. Hm? 1 GB je 45 KM a 2 GB je 90 KM.
     
  20. Hafizovic

    Hafizovic Novi član

    1Gb 46,80KM u PRINTEX-u
    marka: Apacer

    neki kazu da je jeftino u ICON-COMPUTERS-u ali ne zam gdje se on nalazi

    samo nemoj u IT Computers ici