Apple Safari - odsad i na Windowsima

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Stevie_Ray, Jun 13, 2007.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  2. Esh

    Esh HWB

    ctrl+d?:)
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Heh, sad vidim da sam zakasnio.
     
  4. burner

    burner Aktivista

  5. godzila

    godzila Novi član

    da instalirao sam ga i odmah mi pao malo se zezao i paf odem u bookmarks i paff pao neka greska dao sam bug.
     
  6. Ante

    Ante Aktivista

    Je da je nestabilan, al je brz, i super izgleda. Bit ce zanimljivo kad full verzija izadje.
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

    ev instalirao sam, super izgleda. Koji je ovo font sto on koristi, vidim sve stranice su mi sad na tom fontu, slican je kao Calibri?
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Times New Roman. Al ono sto smrdi je sto sam safari ima ugradjen filtar poput ClearType-a, tako da slova budu pretjerano zatamnjena. I mozes ga smanjit na low, al ne mozes ukinut.
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    firefox :roll:
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Uh suti, sinoc mi se srusio. Nadao sam se da su popravili stabilnost sa 2.0.0.4, ali nisu. :roll:
     
  11. godzila

    godzila Novi član

    meni ff radi bez problema ne pada ranije jest a sada nikako
     
  12. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Ne znam kako će izgledati u orginalu, ali ove MAC teme za bilo koju Win aplikaciju nikako mi ne bestaju.

    Inaće, FF + Neofox IE tema :D. Ne znam ove linuxaške teme mi ne bestaju također... M$-ovci imaju tu bolji ukus. Ali, hej... o ukusu (i vlastitoj ženi) se ne rapsravlja :D
     
  13. godzila

    godzila Novi član

  14. MisterYES

    MisterYES Novi član

    Apple® today announced that more than 1 million copies of Safari™ for Windows were downloaded in the first 48 hours since the free public beta was made available on Monday.