1000+ Virusa

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Chem, Feb 23, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Chem

    Chem Komšija

    Kad sam otisao ko rodjaka ,nakon sto mi se zalio da mu je "uspori"racunar,hajd ja odmah pomislim na virus,ali nisam se ovom nadao....Morao sam ovo podjeliti s vama
    [​IMG]

    :lol:
    Drama
    Ja mislim da bi bilo najbolje da mu instaliram novi system,pa sta vi mislite,kontam da je to najpametnije ,nego mi se nesto neda sad :mrgreen:
     
  2. Loki

    Loki Komšija

    Bice prije da jsu to 2-3 virusa koji su se "namnožili" pa to izgleda tako al' eto opet ne valja. :\
     
  3. Looney

    Looney Komšija

    Isto tako untreated je = 0 ... shto znachi da je gamad uklonjena :p
    Nema potrebe da se zamarash sa ponovnom instalacijom ... osim ako ti to ne predstavlja neko zadovoljstvo hehe
     
  4. Chem

    Chem Komšija

    oooo,kakvo zadovoljstvo,to najvise mrzim
     
  5. jadbkk

    jadbkk Novi član

    s nodom i zone alarm nevjerujem da ista moze uci :lol:
     
  6. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Ja sam imao slican problem. Koristio sam Norton Antivirus koji je redovno update-ovan i nakon nekog vremena racunar mi je poludio al NAV nije nista detektovao. Haj reko da probam Pandu i ona mi nadje oko 300+ file-ova zarazenih jednim jedinim virusom koje je uredno i ocistio. Aliakon ciscenj tu nije bio kraj price. Na racunar mi je poceo da izbacuje BSOD, poceo da stopa jos gore nego prije da bi nakon par dana totalno stao. Uradim ponovo clean install i sve proradi kako treba. Moj zakljucak je da je anti-vir prilikom ciscenja iz mnogih zarazenih datoteka uklonio i dosta bitnih informacija te mi je racunar poceo da se ponasa tako ludo. E sad ovo moje iskustvo ne znaci da bi isto moglo se desiti i tvom haveru al' ipak bi bilo najbolje uraditi novi install Win-a
     
  7. jadbkk

    jadbkk Novi član

    ja svoj komp nisam formatiro vise od godinu dana jer sve uredno radi a internet je stalno u funkciji. Moja preporuka od programa su nod32,zonealarm kao antivirus i firewall obavezan program system mechanic,ad-aware i your unistaller.
     
  8. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Ja koristim nod32, spybot i ad-aware i to je to. Nikad nikakvih problema nisam imao sto se tice interneta.
     
  9. Chem

    Chem Komšija

    Njemu na racunaru je bio Avast,ja neznam st je radio al izgleda da je avast izdao :p
     
  10. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Cuo sam da avast zna prijaviti da je virus usao u komp a virusa s glave nema. NOD32 je fkt najbolji.
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    Kaspersky AdAware i windows firewall... mjera :D
     
  12. donjapa

    donjapa Overclocker

    avast vec 2 godine, sve uklanja, registrovao sam ga na njihovoj stranici pa je fakticki full home edition i radi update svaki dan, nekad i po 2 puta na dan, uvijek obnavlja bazu i kazem, toliko dugo nista nije uslo..

    24/7 na netu, zonealarm ne koristim..

    znaci od zastite samo avast i firewall od xp-a :)

    :twisted: :twisted:
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    uskoro će past lock na ove prežvakanu temu...
     
  14. Chem

    Chem Komšija

    Moze lock sto se mene tice,Kaspersky kick ass :mrgreen:
    uglavnom morao sam re-instal raditi ,jbg nema tu pomoci kad se navalja toliko virusa,uglavnom potrudicu se da mu ne bude Avast "zastita" i da smanji malo crack stranice
     
Thread Status:
Not open for further replies.