2600xt i Crysis slow motion

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Zlatan, Nov 30, 2007.

  1. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Neki dan sam uzeo dvije masine safajr 2600xt athlon 64 x2 4000+ 1GB rama masine lijepo tjeraju sve igre jedino crysis nesto zeza( na obadvije masine potpuno isto??) ne vjerujem da je grafa slaba jer igra usporeno ide od samog pocetka ucitavanja dakle kad se pojavi onaj logo pa nadalje sve je ko usporeni snimak.....probo sam najnoviji drajver skinut sa ati stranice i ne moze da se instalira uopste...dvd-ovi su provjereno ispravni jer je sa istih isti dan na isti nacin instalirana ista igra na athlon 4200+ x1950pro i nemanikakvih problema

    pretpostavljam da je to do drajvera, da li imaju neki posebni drajveri za ovu grafu ili cak za igru..ili mozda igru treba nekako tweakati

    hvala strucnim licima unaprijed :smt006
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    2600xt i 1gb rama... ne znam čemu čudenje :)
     
  3. Zlatan

    Zlatan Komšija

    dobro ne bih se cudio da sam usao u igru i da je isla usporeno....usporeni snimak pocinje od samog ucitavanja igre kad s e onaj logo pojavi cak i zvuk ide usporeno (ono kad kaze maximum game ili tako nesto)...ova grafa je jaca od x1650pro a njoj se npr to ne desava
    EDIT: takodjer zasto nece da instalira najnovije drajvere zasto nece starije? nesto je tu drugo imho u pitanju..ova konfa je otprilike malo slabija nego recomended settings a slow motion je nevjerovatan....kao da sam je pokrenuo sa gf 4......a evo citam po forumima ljudi sa ovom grafom normalno igraju na nekim skromnijim reolucijama dakle definitivno to je nesto drugo
     
  4. artemis

    artemis Komšija

    Probaj omega drivere
     
  5. Zlatan

    Zlatan Komšija

    thnx uspio sam sa jednom verzijom catalysta e sad dal je to pomoglo il nesto deseto ne znam jel sam usput nesto svasta deinstaliro i instaliro ponovo...inace igra se solidno vrti na ovoj grafi na prvi pogled e sad kazu da se tu moze svasta nesto stimat i optimizovat al to je druga prica..hvala na pomoci