3D BH Community

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by .Dzahdo., Apr 17, 2005.

  1. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    http://www.3dbhcommunity-forum.tk/

    Vaša reklama je na tom forumu u rubrici OFF-Topic, pa to znači da je i naš a i vaš forum reklamiran. Nadam se da nema problema, i navedeni forum vam ne može biti konkurencija jer je tema kompjuterska grafika!
    Hvala na razumijevanju!
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    onda si trebao postati u CAD dijelu.
     
  3. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Mogao je, ali i ovdje je uredu i ispravno.
     
  4. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    :lol: :lol: :lol: Joj, fakat me neke stvari nasmiju do bola. Ja community-a. :lol: :lol: :lol:
     
  5. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Polahko jarane.... Smijaćeš se ti. Da si kakav pametnjaković pomogao bi, u suprotnom pravi si specijalac!
     
  6. BoLa

    BoLa Aktivista

    meni ne radi link ...
     
  7. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    Link je tačan i radi.
     
  8. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    1. redirekcija
    2. logo vam je stvarno extra 3d
    3. community ne čini 3 člana

    ps. jedva čekam taj dan, a imaš dosta Srpskih foruma, zar se nije lakše pridružiti nego bezze se razdvajati, hajd da ste neki maheri, ali ovako, nidje veze ..
     
  9. BoLa

    BoLa Aktivista

    meni ne radi ...
     
  10. GV

    GV Komšija

    Ma bo... vas k... šta šu... pričaju, samo tako nastavite a vrijeme će pokazati koliko vrijedite, barem se trudite!!!!!!!
     
  11. Sleeper

    Sleeper Komšija

    Slazem se potpuno.
     
  12. Shenron

    Shenron Komšija

    Nes daleko sa free hostom :|
     
  13. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Koji sprski forum kad imamo http://www.3dkingdom.org, na englenskom ali su šefovi Bosanci, ja sam bio od jedan od pionira tamo, ali sam odustao.
     
  14. ming

    ming Veteran foruma

    Eto Dzahdo tamo nema puno postova pa mozesh nabijat score bit ce ti zahvalni :lol:
     
  15. ||NeX||

    ||NeX|| Aktivista

    eXmAn-e iz ES-a su se iskristalizirali mnogi forumi, a između njih dosta dizajnerskih (3d). Ne pratim više tu scenu. Imam jedan međunarodni i tamo su super kritike i meni je to dovoljno.
     
  16. .Dzahdo.

    .Dzahdo. Aktivista

    @Deloren: Mislim da sam prestao ovdje srat' da izvineš.. A tamo sam moderator 8)

    Što se tiče foruma, polahko dobiće se 1 GB prostora i tako dalje i tako dalje.. Kao što rekoh smijaćeš se... A dođi tamo ljudi ti mogu davati instrukcije iz toga!!!I mislim da naš web nikad neće uspjeti sa takvim primitivcima kao NeX, jer misli imamo mi srpski što će nam bosanski. Ovaj će nekada uspjeti ako Bog da

    Pozdrav
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

    Dabogda vash forum ima 100000000000000000 clanova.
     
  18. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    i svaki clan isto toliko postova :mrgreen: nhf