3d mark 03 05 06 nista nece da radi na visti

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by gusa, Nov 12, 2007.

  1. gusa

    gusa Aktivista

    ok ovako imam vistu ultim instaliram 3dmark bilo koji, nece da izracuna do kraja jedino 3dmark01 prodje cijeli proces ostali pocnu i na prelasku test sa testa izbaci me skroz i ostane mi samo pogled na svoje ikonice sam sve zatvori

    pa ako me neko razumio dobro bi mi dosla pomoc

    opis mog komp imate dole

    hvala
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Zadnji patchevi instalirani? Svjezi driveri instalirani? Vista updateovana?
     
  3. gusa

    gusa Aktivista

    sve uradjeno

    moze li biti da je zato sto imam 4gb rama a 32bitna mi je vista ?

    iako nemogu da iskoristim 4gb nesmeta mi sto mi pokazuje 3,2gb rama
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Nije do rama. Probaj reinstalirati drivere. Cini mi se da je tu problem.
     
  5. gusa

    gusa Aktivista

    ok kasnije javim dali se sta promjenilo


    hvala
     
  6. gusa

    gusa Aktivista

    nista ista stvar novi draiveri i instalirano sve uredno i izbac imi na 3dmark 05 kad trebaju vojnici da izadju iz onog tunela na samom pocetku nekih 5 min sve ok


    sta mi jos nije uredu je na far cry kad stavim na high sve mi je bijelo kad stavim na low na pocetku igre kad izadjem iz prostorije vidim samo drvece i stijene trava mi je bijela
     
  7. Neso

    Neso Komšija

    Ja sam imao taj isti problem sa Far Cry @ Gigabyte 6600 Turbo Force Edition. Problem rijesen update-om drivera.
     
  8. gusa

    gusa Aktivista

    instalirao 163,75 nece sada imam 169,04 i opet nece neznam koji jos da instaliram
     
  9. gusa

    gusa Aktivista

    rijesen problem


    povratak na Xp ;))))))))))))))))))))))))
     
  10. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Pa bas i nisi rjesio problem. Samo si pobjegao od njega. Kod mene na visti sve radi.
     
  11. gusa

    gusa Aktivista

    ma kad ga neko drugi rijesi onda cu ponovo preci na vistu :)
    s tim nisu mi radili mnogi crack-ovi cod2 cod4 nista se nije moglo krekovati


    ali mi se bas svidila vista ljepe sve to izleda ali na xp sve radi kako ja hocu