3ds-max project Park

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by RaP, Jun 8, 2008.

  1. RaP

    RaP Komšija

  2. Esh

    Esh HWB

    Mogao si nam nabaciti neku sliku da vidimo o cemu je rijec prije downloada.
     
  3. Ace_

    Ace_ Aktivista

    I koliko ti je trebalo da ovo napravis? Jel ovo samo iz zabave ili neki projekat?
     
  4. RaP

    RaP Komšija

    heh zurilo mi se zaboravi sorry
    nako iz zabave napravio :)
     
  5. RaP

    RaP Komšija

  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Uspori kameru i nemoj da ko' luda desno-lijevo baca, ovako je tesko doziviti gdje je sta u animaciji ;)

    I na materijalima bi mogao jos malo poraditi, za travu opali Displacament, na taj kamen malo bumpa i refleksije itd.
     
  7. RaP

    RaP Komšija

    hehe kad pogledam malo bolje u pravu si zavrti se malo :)
     
  8. Ace_

    Ace_ Aktivista

    Da, kamera ko mutava pleše.
     
  9. RaP

    RaP Komšija

    hm postavicu malo bolju putanju kamere :) imal neko savjet kako da usporim kameru na jednom dijelu ili je zaustavim pa da krene opet ?
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Za zaustavljanje je lako, al ti onda treba aplikacija za video obradu (a vjerovatno je imas) :D

    A sto se tice da usporis kameru, evo: "In the Constraint Path Parameters (Motion Panel) you can enable / disable Constant Velocity. With this setting enabled the object (camera) moves at a constant speed over the entire length of the path. If you disable it, it moves faster the further two vertices are apart, while it moves slower the closer vertices are together. So with this last option (Constant Velocity disabled) you can control camera movement speed by tweaking the distance between your vertices of the camera path spline."

    bude li ti trebalo detaljnije pojasnjenje- javi
     
  11. RaP

    RaP Komšija

    Brao vedo citavo vrjeme mi je to bilo pred ocima ccc hehe thnx Upalice ovo a treba ce i za ubuduce
     
  12. RaP

    RaP Komšija

    joj enise sad se sjeti otkud te znam kod mene je tvoja grafulja :)
     
  13. Esh

    Esh HWB

    Haha, pa naravno :)