[5310 XpressMusic] pomoc oko interneta

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Amer, Jun 18, 2009.

  1. Amer

    Amer Aktivista

    Evo vec 2 sata se je*em s ovim podesavanjem WAP-a.

    Prvo posaljem poruku na onaj 061867000, napisem POSTAVKE i nista, niko ne salje postavke, probao 10 puta, nista.
    Uredno ga prije koristio, registrovao se i sve radilo do neki dan kad sam uradio master reset.
    Pokusam sa bhmobile.ba da narucim automatske, nece, kliknem da posalju i..... NISTA... k'o da i nisam klikno.

    Odlucim da rucno podesim, uradim sve k'o sto kazu, provjerim 10000 puta, i mogu se konektovat preko defaultnog browsera, al belaj je kad hocu preko Opere ili da se spojim preko miga, blinka itd...

    Sta da radim?

    Unaprijed zahvaljujem, ovo moram napravit.
     
  2. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Mislim da sms ide "Prijava GPRS" za prijavu te "Odjava GPRS" za odjavu. Nekad je nakon master reseta potrebno odjaviti pa ponovo prijaviti uslugu da bi postavke ponovo dosle.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Ne znam na kakvom si GPRS planu, ali od silnih opcija ti u sustini treba samo active.bhmobile.ba.
     
  4. Amer

    Amer Aktivista


    Hvala ti druze puno.

    Prvo sam se odjavio, pa ponovo prijavio i poslali su mi postavke i sad sve radi ko podmazano.

    Zivio ti meni :)
     
  5. Amer

    Amer Aktivista

    Naravno, bitan mi je samo browsing ponekad preko Opere i MSN preko miga ili nekog drugog klijenta.

    I pokusao sam samo to i napravit, al nije ferceralo, medjutim evo sad radi.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Kada s mo kod Opere.. znam ono kada sam vracao datum kada je potpisana aplikacija, pa da je instaliram. Datum ostane netacan.. zaboravim i onda, kontam zasto ne fercera opera idt itd. Pa eto.. nekim cudom opera ne podnosi pogresan datum pa kome se desi da zna u cemu je stavr ;)