6210 navigator

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Ghostbusters, Jan 29, 2009.

  1. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Pozz @ll
    Nabavio sam ovu Nokiu 6210 navigator , mobitel je NOV ali pozadi gdje pise model stopji XXXX i pise NOT FOR SALE .Mobitel nije kinesti 100% i odlicno radi bez problema , sad me interesuje posto mi je lik koji mi ga je nabavio radi u Austriji u nokiji i kaze da su oni dobili te mobitele i nesmiju ih prodavati i da zbog toga to pise, e sad dali je to moguce jeli imo iko sa tim iskustva.
     

    Attached Files:

  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Pa ako radi u Nokii, i rekao ti da je tako, onda jest tako. :|
    Isto tako zabranjeno je prodavati ES (Engineering Sample) procesora, ali moze se to srediti "ispod tezge".
     
  3. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Ma nisam se prije susretao sa tim pa mi sumnjivo , a opet lika ne znam toliko da bi mu mogao vjerovati bas toliko , pa reko hajde da vidim mozda neko nesto zna o tim stvarima.........
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Bice da se radi o protutipima telefona. Znaci telfoni u "beta" fazi.. nepotpuni.. ne dovrseni. Kako je to do tebe stiglo. Ptice znaju.
     
  5. Nyxem

    Nyxem Novi član

    to su telefoni koji se najcesce daju nekim firmama na testiranje i one o tim mobitelima pisu recenzije,u tih telefona cesto se desi da neka opcija/progran ne radi npr.radio ili neka igra bude u trial veziji,ali ima i onih koji su istio kao i ostali,mozda ti je taj cojk popravio te nedostatke al ga iznjeo iz firme kao Not For sale da jeftinije prodje
     
  6. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    hahah ma to je duga prica ;)
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ako mu mozes staviti najnoviji sistemski softver, i sve bude radilo nakon toga, nemas nikakve brige, posto su razlike sa retail modelima minimalne (ako ih i ima).
     
  8. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Neo druze da ti kazem , nebi experimentisao kao sa N96 :) ovdje nemam garancije heheh sad imam 03.25 verziju a vidim da je nova izasla , bojim se da sam pet prikopcam na USB pa da nebude kao sa N96 sta bi onda , mozda odnesem u servis neki da odrade vidjecu.
     
  9. pac

    pac Komšija

    Ma slobodno uradi update i meni se par puta desavalo da mi nestane konekcije u sred flash-ovanja i nista se nije desilo, samo sam pokrenuo nokia updater ispocetka a download se nastavio. :wink:
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Reinstaliraj NSU, pa probaj.
     
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nije problem kad pukne internet konekcija u pola skidanja novog softwarea neko je problem kad pukne veza izmedju kompa i phona u pola flashanja :wink: a to se desilo drugu basteru.
     
  12. pac

    pac Komšija

    Aha, busteru onda nebarci tel niti kabal dok ti je flash u toku :D
     
  13. Reznor

    Reznor Overclocker

    Bolje da ga ne pokusavas flashati ako sve fercera kako treba.