6600GT problem

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by BOT, Jun 7, 2008.

  1. BOT

    BOT Novi član

    e ovako, kupio sam 6600GT agp grafulju, kada sam je ubacio radi sve ali nemoze da mi udje poslije onog windows loadinga, samo bude crno, posto se bas nerazumijem u ovo, mozel pomoc :D :D :oops:
     
  2. GW

    GW Moderator

    Vrati staru karticu, deinstaliraj drivere, stavi novu, instaliraj drivere.
    Dobrodošao.
     
  3. BOT

    BOT Novi član

    ljudi to sam rjesio al novi problemi su navalili,udjem u igru call of duty 2 bude u igri 30sec i samo se monitor ugasi crn ekran i moram restartovat kompjuter do cega je?!?!?!HITNO PLS!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  4. Konjislav

    Konjislav Komšija

    kartica otisla u vjecna lovista :(
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Koju si graficku prije imao? Ipak si trebao reinstalirati windowse pri mijenjanju graficke pa da budes nacisto.
     
  6. Konjislav

    Konjislav Komšija

    nema to veze, ako mu je crn ekran odmah/nakon nekog vremena, znaci da je karta legla
     
  7. BOT

    BOT Novi član

    znaci u kantu je smjestit i presudit momku sto mi je prodo! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
     
  8. BOT

    BOT Novi član

    al grafa mi radi normalno u windowsu bez problema ikakvih imam zalmana na njoj neznam sta joj je!smao u codu izbaci me crno nesto de jos malo razmilite de ozbilniji ljudi nek nesto napisu mozda nije crkla!!!!!!!!
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    A u drugim igrama? Mozda samo kad se zagrije "popusti" :)
     
  10. BOT

    BOT Novi član

    neznam ja mislim i da mije na cs tako al mi u widnows sve radnje radi normala jos coller imam de se prsitite malo pametne glave :)!!!!!!!!!!
     
  11. selvin

    selvin Moderator

    smao, razmilite, ozbilniji, neznam, coller, prsitite... malo pazi sta pises :wink:

    probaj je na drugom komp..
     
  12. Konjislav

    Konjislav Komšija

    u windowsu radi normalno jer je tada 2D mode, i to i moze, medjutim kad udjes u igre tada graficka radi u 3D modu(i to opterecava graficku), i posto je otisla, u 3D modu(igrama) ti se restartuje komp
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    On uopste nije poslusao savjete iznad. Reinstalacija sistema, na novi sistem artefact tester. Naravnoi treba i napojnu provjeriti. Pa tek onda razmisljati o ispravnosti graficke.
     
  14. GW

    GW Moderator

    Zato ja kažem da na nepismene postove ne treba odgovarati. Ako se neko ne može potruditi da stavi par tački u rečenicu, kako onda očekivati da fakat uradi to što mu kažeš?
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Na to mozes utjecati primjerom. Ako neko vidi kako se vecina ponasa, postoji vjerovatnoca da ce vremenom i on pokusati da uklopi pa nemojte zaboraviti da je strpljenje vrlina.