6630 nece GPRS?WTF?

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by SpyWare, Sep 17, 2006.

  1. SpyWare

    SpyWare Novi član

    Ej evo ponovo se javljam,novi problem:(.Kao sto svi znate ono standardno na GPRS-u posalju ti poruku da ga aktiviras,medjutim meni ne stima.naime kada odem na tools-->pa conectivity--->sve fino ukucam,medjutim,neka mi se packet data pojavljuje(orginal mreza je i.tim neka),i ne mogu nigdje da nadjem GPRS?pa me zanima gdje se on aktivira.:S
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    nemam pojma.. sinoc ja bas sa haverom mjenjao kartice (on ima gprs) i meni na mojoj radi sve ko doxa...
     
  3. SpyWare

    SpyWare Novi član

    :)do cega li je
     
  4. Chem

    Chem Komšija

    U zadnje vrijeme mreza zeza nesto zestoko,moguce da je do toga......
    jel kad pokusas da konektujes na net nemmoze da ostvari konekciju GPRS ili ne mozes da podesis da ti je stalno GPRS ukljucen
     
  5. SpyWare

    SpyWare Novi član

    Ne mogu ga uopste podesit(naravno slao sam poruke ono za aktivaciju),medjutim nigdje ga nisam nasao u telefonu tamo gdje trebam staviti GPRS pise packet data i nema druge opcije?
     
  6. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    ma ja sam manualno morao podesit... imas na bhtelecom stranici upute i izaberi neki slican model i sam podesi sebi...

    AL EVO OD DANAS MI NIKAKO NECE GPRS... jel i vama neide jer i kod prijatleja mi nece??? a sve je ferceralano sa operom... :D
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    da ne otvaram novu temu, imam jedno pitanje...

    Opera mini ima poseban server preko kojeg optimizuje stranice da jedu manje bandwith, tj. da ne pici download ko lud :D

    e sad me zanimi da li i opera mobile radi na isti fazon ili otvara stranice u "full size"?
     
  8. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    isto sranje samo drugo pakovanje... naravno mozes slike iskljucit...

    i ajd bolan na MSN... cekam te evo dva sata...
     
  9. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Idi na http://www.bhmobile.ba, kod mene je isti telefon, ja sam ga podesio prema uputstvima na njihovoj stranici i radi ko doxa, ne pouzdam se ja u ove naše poruke sa postavkama :mrgreen: