8800 GT za 200KM u PC Plusu!

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Sep 24, 2008.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Razlika u performansama je nikakva (mozda jedino ako igras na 1920x rezi)
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kod 8800GT je jedino bitno ne uzeti 8800GT 256MB, jer je sporija cak i od 3850 256MB. Tih 256MB memorije jednostavno zakolje karticu, dok kod 3850 nema razlike, ili je minimalna, tipa 2%.

    1GB kao sto Vedo rece ima smisla samo kod velikih rezolucija, tada ima 10% pa cak i vise boosta sa 1GB memorije. Prilicno je lose iskoristena memorija na G80/G92 karticama, sjetimo se kako je 8800GTS 320MB u pojedinim situacijama vise nego duplo sporija od 8800GTS 640MB.
     
  3. GW

    GW Moderator

    Kad se samo sjetim dirt bike-a i obaranja rekorda. To su bili dani. :D
     
  4. eddie lexx

    eddie lexx Novi član

    Idem ja sutra po nju, i upregnucu i proc i grafu foldacemo k'o ludi.
     
  5. Esh

    Esh HWB

    Pozdravljamo i pozdravamo :)
     
  6. eddie lexx

    eddie lexx Novi član

    kupljena...
    krenulo foldanje...
     
  7. Vedo

    Vedo Moderator

  8. Esh

    Esh HWB

    Ceka se nova tura robe :)
     
  9. andro

    andro Novi član

    Ne preostaje mi nista drugo, nego pali makinu i u Sarajevo ! Nadam se samo da niste sve pograbili ! :D
     
  10. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Stara vijest drug. Davno su otisle ove karte.
     
  11. pac

    pac Komšija

    Privo ih pitaj koje graf imaju na stanju nevjerujem da im je website aktuelan.
     
  12. andro

    andro Novi član

    A loze oveee :mrgreen:
     
  13. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Imas ove gainward u anki za 220km
     
  14. pac

    pac Komšija

    Meni su nekako suhveli te graf u anki. Nedavno sam bio i pitao za garanciju graf kartica, zena me pogleda kao ''vidi ovoga pita za garanciju'', medjutim ona nazove naku seficu i pita. I tako ispade da ti je garancija max 2 mjeseca :shock:
     
  15. Hansel

    Hansel Komšija

    Ne vjerujem da je na Gainward garancija 2 mjeseca. Ili je neki nesporazum kod te žene ili nešto treće. :)

    Kako znam Gainward daje veoma dugu garanciju (kao da sam negdje čuo 5 godina za grafičke) na svoje grafičke kartice. Jedino je problem što kod lokalnih firmi garancija se kreira u grubo za kompletan računar ravnajući se tako prema komponenti sa najkraćom garancijom, iz razloga što se kupci većinom ne razumiju u komponente i tako često dođe do nesporazuma. Recimo ako stave garanciju na grafičku godinu dana, a na modem 3 mjeseca, papku crkne modem za 11 mjeseci i on dođe na reklamaciju i poziva se na ovu garanciju od 12 mjeseci. Da bi to izbjegli, firme većinom daju garancije na komplet računar.
     
  16. pac

    pac Komšija

    Ma nije nikakav nesporazum 2 puta poslje sam je pitao dali je zaista garancija samo 2 mjeseca i oba puta je potvrdila.
     
  17. malizoka

    malizoka Novi član

    Gdje je ta druga radnja o kojoj pricate?
     
  18. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Gainward daje garanciju u trajanju od 3 godine.

    Sto se tice 8800GT, nece vise dolaziti, potrosile se zalihe i u gainward-u. Dolazit ce 9600GT po veoma povoljnoj cijeni, jos povoljnijoj za hwb membere :) . A naravno i jos dosta kartica. Vjerovatno u narednih 7 dana stize roba.

    Pozz
     
  19. pac

    pac Komšija

    Robot kod socijalnog.
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    ja sam vec pomislio nista od te robe,bolje a povoljnije :wink: