Abit IP35 Dark Raider @ HWB

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Feb 26, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Citaj ovdje: http://www.hardwarebase.net/recenzije.p ... ika%C5%BEi.

    Iako sam do sad testirao nekih 250-300 ploca, ne sjecam se da je i sa jednom bilo ovakvih problema pa sam razmisljao da ovu nazovem i "Peh Edition". Vise o tim problemima u uvodu same recenzije.
    Uglavnom, vrlo solidna ploca za nezahtjevne korisnike koja "dobro dodje" uz neki jeftiniji C2D procesor. Naravno, zaobici flashanje iz Windowsa ako necete poslije da se udarate po glavi :)
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    ma abit je kloc, već mi se glupo ponavljati... samo je tužno da je recimo ovo testna ploča na nekim poznatijim hardware portalima, te da je ljudi masovno preporučaju uz već tradicionalni gigabyte.
     
  3. nFare

    nFare Komšija

    Hajde syss samo mi reci jesi li ikad ti flashao BIOS iz windowsa? :wink: isto njesra kao i klokanje iz istog.

    To je to mislim za 230km se to i dobija.
    Ne mogu da vjerujem da jedino ASUS valja od silnih ploca na trzistu.
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Asus i Intel. :D
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Pricas sa covjekom koji je vjerovatno bio u susretu sa vise ploca nego sto ih ti vidio na slikama.
     
  6. nFare

    nFare Komšija

    Pa naravno zato i pitam za flashanje jer se jedino to svugdje spominje kao iole neka mana ove ploce.
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    pa to je onak mana... manetina. tipa kupiš auto ali se na officijalnom webu moli da se ne pali klima kada su okretaji ispod 2k rpm, jer u protivnom puca remenje.

    globalno je abit uvijek bio loš u layoutu, zaqrac biosu i konstantim ubojica-za-instalirat 3rd party ide/sata kontrolerima... inače sve oke. zapravo to je matična koja se pali i može se klokat - meni nedovoljno.
     
  8. nFare

    nFare Komšija

    Evo ako moze prijedlog da syss bude PR manager Abita i Gigabytea za ovaj dio Evrope :D :D :D
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    za određen iznos to bi bile najbolje matične na ovom dijelu europe :D