Acer planira isporučiti 6 miliona jeftinih PC-ova u 2H 08!

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Apr 7, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Link: http://www.hardwarebase.net/novosti.php ... est_id=409
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    mogu oni biti i dalje najveći, ali skromna hwb zajednica zna o kakvom se tu hardveru radi :D
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Ja sam cuo da samo cekaju da postanemo DD da nam se osvete:)
     
  4. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Doduse u zadnje vrijeme sam spreman da otvorim i to pitanje... posto ako procentualno gledas
    neki mnogo cjenjeniji i poznatiji proizvodjaci imaju dosta kvarljivije laptope.

    Naveo bih model i proizvodjaca ali znate kako je....

    ... a garant ce biti u klasi ili jeftiniji od ee-a tako da je po meni bolja opcija od ee-a...
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    ma dobro sad kvarovi, uvijeh će ih bit, uvijek ih ima, ali završna obrada i tastatura im je neoprostiva... kažem možda su sad koji % bolje, ali od kada znam za sebe nisam naišao na wow proizvod.

    mislim ono jedan neugledni t43 sa jedne strane i acerova perjanica sa druge... lol i pwned piše iznad slike :D
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Jesi nasao primjer za poredjenje. Ja Txx laptop stavim ispod kreveta/ormara ako treba balansirat :D
     
  7. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ako cemo gledati ostale stvari po meni bi trebali da dobijemo laptop od 500-600km sa PentiumM (pardon Atom) procom, 512/1024/2048 rama, ukrasnim hdd-om ... idealno za vecinu stvari
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Do kraja godine to ce biti sasvim realno.
     
  9. ming

    ming Veteran foruma

    Od 6mil PC-a 4 ide IT Computersu :lol:
     
  10. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    true .... true....