Acer računari za igrače

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, May 21, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Link: http://www.hardwarebase.net/novosti.php ... est_id=504
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ono sto je MSI za maticne, to je Acer za laptope. :D
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    msi je isto dobro poznati proizvođač laptopa.

    imam baš jednog na instalaciji pa javim koliko je kvalitetan :D
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja sam mislil da si ti nasel pravi posel a ne delat instalacije lapova. :D
     
  5. metallac

    metallac Aktivista

    To je računar za tatine sinove. :lol:
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ...sa ispodprosjecnim kvocijentom inteligencije. :smt005
     
  7. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    MSI laptopi su cudo, jedinstveni. Nakon instalacije vga drivera crkne ploca, otpadaju lcd switchevi, cooleri propadaju... ma smeche tesko.

    ACER je ok, po meni bolji od Asus-a,FSC-a ... sto se laptopa tice.

    Sto se desktopa tice kao i svi ostali ... nema tu puno razlike
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    pa mislim da se instalacija win-a, drivera i osnovnog software-a za 600kn može nazvat pravi posel za jedno popodne uz gemišt ;)

    nego msi:

    - obrada katastrofa, glossy plastika sa reljefnim "ikonicama" koje apsolutno ne možeš skužiti kaj prikazuju
    - tipke touchpada (koji je oke) su KATASTROFA jer trebaš 100nm sile da ih stisneš
    - ekran je waaaaaaaaaay back od drugih crystal-view-like
    - drivere neću komentirati - ati grafika pri bootu javlja da fali neki drek, u device manageru fali neki snowflakemulator (irda neka)... sve je to super i može se riješiti, ali instaliram sa msi priloženog cd-a!!!
    - tastatura je full sized na 15.4" wide ekranu, možete mislit kako su tipke nakrcane
    - baterija traje ~1:30h rada u čistim win (instalacija i sl.) dok turion redovito se spušta ne 300-500-800mhz!!!
    - turion + ati

    govno, govno i još jednom govno :D
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Posel ko grom. :D

    To onda dodje nesto kao Forcebook ili cak gore. :lol:
     
  10. syss

    syss Veteran foruma

    susjed ima forcebook santarosa platforma i vjeruj mi da je bolji od ovog mega dreka.
     
  11. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Napokon istomisljenik
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

    ma znao sam da je drek jer sam imao par komada pod prstima u vrijeme linksa, ali sad sam dobio beand new i po 20000 put se pokazalo kako staro pravilo brandova još uvijek debelo vrijedi.

    isto je i sa pc komponentama, pogotovo matičnima.

    edit: ako neko ima na pladnju rješenje za ovaj unknown device snowflakemulator nek javi na pm pošto nemam ništa "iz glave" i ne da mi se guglat :)

    edit 2: našao snowflakeemulator -> msc remote ir driver ;)
     
  13. PKLAT

    PKLAT Aktivista

    Bolje bi bilo da su stavili nforce 790i ultra.Mislim kad se vec tolko preseravaju.Tri-sli i quad-sli koje dovoljno glup da to kupi.Moras imat IQ ko sobnu temparaturu.LOL