Napravio sam sliku c-sistemske particije(100GB) sa Acronis true image ws 9.1 i snimio je na drugu particiju ali i na drugi komp u mrezi....(velicina tog fajla tj slike je cca 23GB). U slucaju da mi se zezne sistem (npr windowsi se ne dizu) kako mogu najbrze i najlakse vratiti stvari na staro? jednostavno izvaditi taj disk prikopcati ga na drugi komp te napraviti copy paste slike? ili mozda instalirati acronis i na drugi komp pa pomocu njega recovery particije ? hvala znalcima na pomoci Srdacno! Z
napravi acronis boot cd (instaliraj ga prvo lokalno i onda napravi cd) koji može pocuclat image preko velike većine mrežnih kartica ili naravno direktno sa diska/usb ladice.