Acrtic Cooling Freezer 64 ne hladi

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by amkan, Aug 11, 2009.

  1. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Hyper TX3? :smt003
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Na desetine hladnjaka raznih proizvodjaca. Baciti oko recimo na avc, xigmatek, scythek, pa i na cooler master itd. I uopste nije stvar u tome sta je zamjena za te pare. Ja sam samo htio da kontriram Stivijevom kovanju frizera u nebo, i da skrenem paznju da se radi tek o low end do midrange rjesenju, a ne o vrhunskom hladnjaku.
     
  3. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Ali to nije dostupno ovdje. Jedino sto se moze nabaviti su hyper tx2 i 3. Ostali cooleri koji su iole dobri kostaju 70+ KM.
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Kako rekoh gore, da nismo na kraju svijeta, frizer se ne bi ni spominjao.
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Taj isti low-end hladnjak drzi mog quada na ispod 60C u full loadu (govorim o dts senzorima). I pritom ne radi na max obrtajima, nego tek oko 2200rpm.
     
  6. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Jest, ali si se sam hvalio uokolo da "tvoj" frizer daje 10C manju temperaturu od "ostalih" frizera :)
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Fakat, na to sam zaboravio. Eto onda, dodajte 10C. :D
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    To je do mene, a ne do frizera. :wink:
     
  9. amkan

    amkan Novi član

    Necemo dizati freezera u nebesa, ali za 50KM dobijete solidan hladnjak sa jednim od najboljih 92 mm ventilatora (gumeni podnosci za smanjenje vibracije), ali mislim da i na punim obrtajima cca 2200 rpm se ne cuje nista vise od ostatka konfiguracije -ventilator graficke, napojne itd... tj, kada se sta zahtjevno igra :)
    Barem je kod mene tako ali svako svog konja hvali ... :)
     
  10. syss

    syss Veteran foruma

    ma glasan je on jako na max, ali i kad je bio najpopularniji mučio se s quadovima (za 7 pro govorim).