Agramservis BiH pritužba

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by EL NINO CFC, Feb 11, 2018.

  1. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Nidje veze.
    Sto ima veze jel sony? Mogao je problem biti sa bilo kojim telefonom.
    Krivi su oni u servisu.
     
    donjapa likes this.
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Baš nidje vez. Opcenito Sony ima veci povrat na servis od drugih brendova. A šta misliš ko ce servisirati taj zamjenski telefon? U startu je problem i sa Z5 a poslije i sa servisom. Procitaj prvi post.

    EL NINO CFC Šta je sada sa gar? Da li je produzena, istekla ili ?
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Produzena gara do 29.3.2020. godine


    pronasao sam potencijalnu musteriju, no vidjecemo za to večeras.

    telefon je jos pod folijom, upalio sam ga tek da vidim da li radi i koji je software na njemu. tako da cu se suzdrzati od nadogradnje na nougat i skidanja one folije sa displaya do daljnjeg.


    Snapdragon 810 je i dalje zvjerka procesor, 3GB na Z5 i plus Xperia software i dalje jako optimizovani, najvise mi se svidio ram management na Xperiji, dok recimo vidim oko sebe osobe koje nosaju i dalje Galaxy S6 koji je otprilike ekvivalent mojoj Z5, aplikacije se ponovno pokrecu ako otvaraju one starije iz pozadine.

    onda dva stereo zvucnika, mnogo mi se svidja ovaj telefon, ali dosta mi je svega, ako ovaj kolega odluci kupiti telefon, moracu ga prodati.
     
  4. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Je li i taj grijalica kao onaj Z3+ ?
     
  5. selvin

    selvin Moderator

    Ja sam prvobitno skontao da si dobio bolji telefon, a zapravo si sa istim imao problema?

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    Dobio je isti telefon ali nov bez nekih "popravaka". Sa tim novih telefonom i novu garanciju.
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    Skontah na kraju, mislio sam da je imao Z3/Z3+ ili nesto tako pa dobio Z5.

    Sent from my 6045K using Tapatalk
     
  8. kvaju

    kvaju Komšija

    Meni je sto se softvera tice Sony puno vise legao od lg ili samsunga, samo eto, kod nas nisu toliko popularni, al mala z3c koju sam imao je mala zvjer bila, no kvaliteta izrade 0 bodova.
     
    EL NINO CFC likes this.
  9. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    yup, ali sam to fixao tako sto sam odradio software repair preko xperia companiona.

    i nakon toga nije bilo pregrijavanja.
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Idioti na kub, i oni i telekom, i treba ih prodat i sve otpustiti i civilizovane ljude dovesti, a ne seljacine koje ti u rijec upadaju.
    Jos u agramu kaze, dvije godine je gara, ako se kvari svako 15dana onda cemo ga i popravljat, ma mrs u picku materinu.
     
    Last edited: Jun 3, 2018