Airmech

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Nov 14, 2012.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]

    About the Game


    [​IMG]

    Steam download link: http://store.steampowered.com/app/206500/

    Tek je jucer instalirao i nesto malo probao pa sorry sto ne mogu vise reci. Meni je na prvu legla. Vidjet cu dalje kako ce ici.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

  3. sumeir

    sumeir Komšija

    Baš sam je danas instalirao nakon što si otvorio temu.Ovaj tutorijal će mi baš dobro doći.Nisam odavno ništa poigrao.

    Hvala.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Mali hint.

    Kada osvojis neku bazu, stavljaj one stacionarne topove na ulaz da ne mogu ulaziti neprijateljski "minionsi".. mali robotići. Moze i tenk ili nesto slicno. Znaci sa robodićima zauzimaš baze, pa stavis na ulaz da ne moze neprijateljski uci. Nus pojave su da ne mogu tvoji prolaziti kroz bazu ako je recimo baza most izmedju dvije stijene itd. Pa podignes top da tvoj iprodju i sliucni.

    Vidim online da to i drugi rade pa kada napadas bazu napadaj taj top ili sta vec stoji na ulazu da tvoji mogu ulaziti. I da.. posto je igra toliko brza, nemoj zaboraviti koristiti transformersa da pucaš na neprijatelje, u medjuvremenu dok ceks na novo vozilo.. hehehe..
     
  5. sumeir

    sumeir Komšija

    Hvala.

    A to "šaltanje transformersa" radim.

    Večaras sam igrao ali iz nekog razloga me izbacilo par puta.Ako nastavi ovako bojim se da ću morati bataliti igru. Doduše igram protvim bot-ova,štelim se. :)
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne znam sto te izbacuje. Nije mi se nikada desilo. Jeste samo prvi put da nisma mogao ni uci u igru. Jos je u beti. Igrao sam i ja sa botovima malo ali nekako PVP partije dosta brže zavrse.
     
  7. sumeir

    sumeir Komšija

    Sinoć sam odigrao jednu PVP partiju nije bilo izbacivanja i brzo je završeno možda je baš zbog toga.
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma da, kao sto rekoh, igra je u beti pa je sve moguce.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator