Alpine 7 ili freezer pro 64

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Zlatan, Sep 24, 2007.

  1. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Kolko sam ja citao po netu ovaj alpine 7 navodno slabije hladi, ali je tisi (npr specifikacije proizv. su :0,8 Sona vs 0,6 Sona), a obzirom da sam ja veliki ljubitelj tisine, da li mi je to odgovarajuci/bolji izbor? tj da li je on znacajno tisi od freezera pro 64( imam proc athlon x2 4200+)

    hvala strucnim licima i ljubiteljima tisine
     
  2. Zlatan

    Zlatan Komšija

    uzo sam freezer...fin je pravo
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    pa stavi mu automatski da regulira vent i prilično je nečujan, a dobro hladi.
     
  4. Zlatan

    Zlatan Komšija

    da da to sam i ucinio..prvo sam se prepao kolko je bucan a onda sam skuzio da se moze cackat u biosu i smanjiti obrtaje...i strava kolko se utisao...
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    di i ne hladi znatno slabije što je dosta bitno ;)
     
  6. Zlatan

    Zlatan Komšija

    da a sto je jos interesantnije ...dok nisam skuzio za tu automatiku probao sam potpuno iskljuciti fan, buduci da sam citao na netu za dead fan test i kako je neki momak ostavio da mu radi dva sata sa stabilnom temperaturom i sistemom...i jedno vrijeme temperatura je bila stabilna i prilicno niska no kako sam pokrenuo pes 6 vec na poluvremenu temperatura se digla ako se dobro sjecam na oko 46-50 stupnjeva C...i pitanje je sta bi dalje bilo....a onda sam se dosjetio tog automatskog podesavanja preko biosa...
     
  7. vnm_

    vnm_ Komšija

    pa nije 46-50 nista :mrgreen:
     
  8. Zlatan

    Zlatan Komšija

    thnx prepostavljao sam da nije al se je konstatno podizala dotle pa rekoh da se ne igram previse...a mozda sam trebao...
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    bolje nemoj :D

    PS: Ako moze na PM gdje si kupio i koliko si platio?