ANTEC 900

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by PKLAT, May 19, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. PKLAT

    PKLAT Aktivista

    Kako se mijenja brzina ventilatora na antec 900.
     
  2. GW

    GW Moderator

    Trebali bi biti regulatori za svaki vent. I kad postavljaš pitanje stavi upitnik na kraju rečenice.
     
  3. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Na svakom ventilatoru imaš prekidač sa kojim možeš odabrati 3 stepena brzine vrtnje ventilatora. (Low, Medium, High)
    To je totalno nepraktično tako da je najbolje staviti na jednu brzinu ili uzeti potenciometar koji bi mogao staviti na prednju stranu kučišta, izrezati kablove i sve to ljepo spojiti.
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sve na low i kraj price. To je grehota drzat na visem.
     
  5. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Jašta je.
    Imaš 3x120mm i 200mm vent.
    Cak je i na low prevelik protok zraka.
     
  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Protok ne moze biti prevelik. Samo buka moze. :wink:
     
  7. Pasha

    Pasha Komšija


    Svakako. Ja sam uzeo Xilence Redwing 92mm kao bocni i odmah da skinuo,bucno je kao da sleper je u sobi.
    Dovoljan mi je isti Xilence 120mm nazad i nivo buke je zadovoljavajuci(stavio sam gumice od cesmi da manje vibrira).
     
  8. sow-pro

    sow-pro Aktivista

    ja sam nazad stavio Coolermaster 120mm i prezadovaljan sam al ovaj sa bocne strane 80mm mi pravi buku ostalo sam sve namjestio freezera itd moram ovaj prednji zamjeniti :mrgreen: :mrgreen:
     
  9. PKLAT

    PKLAT Aktivista

    A jesu li regulatori u kucistu ili na???????I hvala ti GW sto si zamijetio da sam gramaticki neispravno napisao recenicu te mi ukazao na tu gresku tako da ubuduce ne bi pravio tu istu gresku.
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    7 upitnika je gore nego tacka.

    Jesi li ti ikad otvorio to kuciste? Zasto nas pitas gdje su regulatori? :lol:
     
  11. PKLAT

    PKLAT Aktivista

    A hvala i tebi Stevie sto si zamijetio gresku.I nisam otvorio kuciste zato sam prvo ovdje pitao da bezveze ne otvaram.I samo jos jedno pitanje ko mi brise postove?
    Ko god da je dabogda se nogama umivo.
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Postoje razlozi zbog kojih se brisu postovi, isto kao i razlozi zbog kojih ces sad popit opomenu ili ban.
     
Thread Status:
Not open for further replies.