ANTEC SONATA III - EarthWatts 500W

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by b2_solid, Oct 30, 2007.

  1. b2_solid

    b2_solid Novi član

    poz
    Kupujem uskoro u genelecu mashinu pa me zanima kakvo je ovo navedeno kučiste (najskuplje u cjenovniku)
    Naravno zanima me jačina napajanja i njegova pouzdanost jer namjeravam kupiti 8800gt kad se pojavi , sada p5b i e4400.
    :smt002 :mrgreen:
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kuciste je odlicno, napajanje je vrlo dobro. Jedino sto je poskupo. :/
     
  3. Zlatan

    Zlatan Komšija

    btw postoji li kod nas mozda jeftinije kuciste istog kvaliteta i kvaliteta napajanja?
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  5. Pezzaa

    Pezzaa Aktivista

    pa kad pogledas sve i nije preskupo...... I ako kupis neko kvalitetno Kuciste koje se moze porediti sa ovim nece te puno jeftinije izaci, a vecina njih dolazi bez PSU pa tako da bi kupio i kvalitetno napajanje od 500W treba ti jos min 150 KM.... mislim da je ovo cak povoljno... :) (u Plusu u sarajevu ThermalTake kucista koja su cak i skuplja a nisu kvalitetija , a cijene su im od 200 KM pa nadalje i to bez napojne....)
     
  6. b2_solid

    b2_solid Novi član

    U ingelu ima chieftec kuciste 100 km + 160 km napajanje (tako da je cijena ista ali chieftec je na glasu)
    Ako budem se odlucio na kupovinu u ingelu ici cu na ovo kuciste i napojnu
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    EarthWatts je bolji, to je pak Seasonic, iako najgori :D Chief je samo Chief :D