Antivirus i internet klub

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by TeamE, Apr 22, 2004.

  1. TeamE

    TeamE Novi član

    Preporuke za antivirus u internet klubu.

    Treba mi antivirus koji bi bio instaliran na serveru, i naravno da moze skenirati racunare u mrezi.

    Probao sam Ternd Micro Internet Security 2004 ali ima problema sa skeniranjem WINDOWS I PROGRAM FILES na ostalim racunarima na mrezi, mislim nemoze ih skenirati.
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    nod32 može po mreži skenirat, a mislim da je ponajbolji av program.
     
  3. d0ga

    d0ga Aktivista

    ma odlican je..za stvarno nekih 6-7mb je extra..al ja sam ipak..nortonovac..2k4 .. bet0n je i norton..al to za mrezu nisam siguran da moze "harat" po mrezi.
     
  4. kenci

    kenci Aktivista

    ima norton server edition... norton je meni najbolji.. a i inace je nr. 1
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    ja sam vidio nav 2003 i totalno je smeće... kad eto moram bit tako oštar :)
    prepozna virus i kaže da ne može ništa napravit s njim... pa šta ja imam od toga što ga je on detektirao, onda se ja moram po dos-u zajebavat (da ne spominjem vrijeme koliko mu je potrebno za skeniranje).

    ja se eto kunem u nod32 koji koristim već jako dugo vremena i stvarno mi je totalno oke + mislim da je pobrao već 26-u po redu nagradu virus bulletin-a (to je već 6-ta godina zaredom)... naravno da se moje mišljenje temelji isključivo na osobnom dojmu, ali ipak av program koji ima ovoliko nagrada... http://www.nod32.com/news/awards.htm ... zaslužuje barem instalaciju.
     
  6. Esh

    Esh HWB

    eto malo pretrazi starije threadove i vidjet ces da sys, raja i ja tipujemo na nod32 od pamti vijeka: )