Apacer AL460 Media Player @ HWB

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Mar 9, 2010.

  1. Esh

    Esh HWB

    Link: http://www.hardwarebase.net/recenzije.p ... ija_id=361
     
  2. JVC

    JVC Overclocker

    Po drugim recenzijama ima dvije mane, prva i najveca je sto nema opticki digitalni izlaz (po meni prevelika mana),a druga manja je sto nema mogucnost upscaliranja na 720p ili 1080p formata divx ili xvid koje koristi jos dosta potencijalnih kupaca.
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Nisam upoznat tacno koji chip koriste, no upscaling bi mozda mogao biti rijesen kroz fw update. Sto se tice optickog izlaza, slazem se da je nedostatak, no realno je izuzetno mali broj ljudi koji ga koriste jer se, na zalost, na audio sistemu u pravilu najvise stedi.
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    Tu se slazemo, daj Biru mini liniju i kapak :smt003 , sto se chipseta tice ili je sigma ili realtek tesko da je bilo sta drugo.
     
  5. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Bira od 30km sa usb ulazom i vozdrinjho
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    meni je ovo nekako bas ono sto sam trazio. Nije ni skupo, vrti sve formate, jednostavno. Vidim ustupio apacer, zna li neko gdje konkretno ovo ima pogledati?
     
  7. apokalipso

    apokalipso Aktivista

    puno ti je bolji Patriot Box Office Media Player koji imas u GENELEC-u
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Plus, CT Shop...
     
  9. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Da ne otvaram novu temu.... Ima li gdje u BIH uzeti APACER AL 670, ako ima gdje ima i kolika je cijena.... Hvala
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Tesko, slaba je zastupljenost Apacera u posljednje vrijeme.
     
  11. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Hvala Enise....slomih se trazeci ga, ali ga nema izgleda prije Srbije... :)

    @Enis

    Imas kakvu preporuku za HD Media Player, osim WD + i ovog Apacera....mozda Egreat ili Mede8er?
    Hvala
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Pa ako ti se uklapa u budzet, svakako, zanimljive su opcije. Pgledaj jos A.C. Ryan i PopCorn.