ARMA 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Aug 3, 2013.

  1. kio

    kio Komšija

    @Nails, svaka cast za recenziju :)

    Igram, tj igrao sam malo armu 2, i ono fina je to igra moze se reci. Ali ima dosta glitcheva i bugova u single player kampanji. Arma 3 mislio sam da je korak unaprijed, a u stvari usminkana verzija 2 ice. Oni su bruku para potrosili na mapiranje ostvra i terena, mehaniku tj balistiku i realnost unutar igrice. Mene cude sto to nisu sa hotfixovima ili patchevima do sada da rijese, pa igrica je vani vise od 2 godine.

    Squad je predobar, gledao sam gameplay, a igrao sam malo i project reality 2.
    OFT:
    Uzeo sam i DLC Scandinavia za Euro Truck Simulator 2, pa cu to drajvati :)
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Da je igra izašla u ovom stanju, ne bih mnogo zamjerio ali nakon dvije godine da se ovako ponaša, nije prihvatljivo. Da su svaki mjesec posvetili jednom problemu do sada bi igra bila fluidna. Ali kada samo vidis launcher i sve one parametre, dodje ti muka. A njihov odnos prema igrama se vidi kroz dayz standalone. Ali se ocito vode logikom: that will do.

    Iskreno se nadam da ce u budučnosti promjeniti engine.
     
  3. Decerto

    Decerto Komšija

    Negdje sam procitao da ce dayz standalone portati u novi engine kada zavrse sve ove bugove sa itemima,zombijima,itd...valjda zbog toga nisu radili na optimizaciji FPSa.A more bit i da su sve pare pokupili iako je igra jos uvijek u alphi i prst u uho,ko je kupio kupio je :lol:
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Zanimljivo kako u svim ovim sandbox survivor igrama postoje ovakvi pajseri:



    Slatko sam se nasmijao kada me rokno. Steta sto nisam imao mikrofon da ga prcam.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. Decerto

    Decerto Komšija

    pa zar ih (rusa) i u armi 3 ima :lol: