Assassin's Creed II

Discussion in 'Igre i konzole' started by XTRage, Nov 22, 2009.

  1. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Odlicna igra, jedva cekam treci dio
     
  2. Pasha

    Pasha Komšija

  3. vutra

    vutra Komšija

    Sve je ok osim :
    Hajd ok, treba konekcija, nekad radi nekad ne radi, ok i to, ali šta će biti za nekih (lupam) 5 godina?
    Da li stvarno planiraju održavati server/e tokom tog perioda, i šta kad odluče da ugase iste?

    Generalno, da ovakav sistem valja, odavno bi se koristio, nisu valjda kontali da su prvi koji su se sjetili.
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    nesto mi se cini da je grafika u kecu bila bolja :/ A u ovom nastavku, razlika izmedju PC i X360 verzije, mimo ostrijih textura, je kolicina shetaca po ulicama. Evo par screenova, sve na max, 2xAA:

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  5. Pasha

    Pasha Komšija

    Pa XBOX 360 ne koristi DX 10,tj. ne može ga koristiti. A o 11 da ne i govorimo.
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    navedi ti meni sta AC2 koristi od Dx10 (a da ne pricam o Dx11) imas sladoled od mene :D
     
  7. Pasha

    Pasha Komšija

    Znači samo DX 9? Što ga usraše konzole momački.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma nek pise Dx12 na igri, dzaba kad vidis po screenovima da ovo nije nista spektakularno :)
     
  9. RaP

    RaP Komšija

    Ma ni netreba biti spektakularno nek je samo igrivo :) hm evo kanim se da pocnem keca igrat neznam sto ali mi se ova igra uposte neda instalirati na komp iako je svi hvale itd. ali jednostavno mi se neda
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Nije mi samo jasno zasto je drugi dio hardverski zahtjevniji od keca kada sve losije izgleda :). A i sto se igrivosti tice po meni isto ko i kec, bar po onome sto sam do sada vidio.
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Igram je trenutno, nije da sam zarazen, ali je puno interesantnija od keca.

    Grafika tu i tamo, jedino sto igra nije bas optimizirana. Steta je sto nema DX10.1 moda (nema niti DX10).
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Po cemu je interesantnija, hem sto ima slabiju grafiku u odnosu na keca meni je u svakom smislu suhoparna.
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    raznovrsnije misije, u kecu imas 3 grada i u svakom identicne misije.
     
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ama i ovo mi je u pet deka isto.
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Radnja se ne svodi samo na puke assassin zadatke, eto zasto. A prije je bilo bukvalno idi od grada do grada da na isti nacin ubijes nekoga.
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    Osim jednolicnih misija (govorim za kec) najveci nedostatak igre je sam gameplay. Pri tome mislim na kretanje lika, samo drzis kombinaciju tri tipke a on sve sam izvodi, penje se, skace, trci..... To mi je toliko bezzeze. Vidim to je zadrzano ui u drugo dijelu, bezzeze.
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    nisam o tome razmisljao, da su samo ubacili da ti moras stisnuti tipku da skoci ovo bi jos bio extra i Jump'n'Run.
     
  18. metallac

    metallac Aktivista

    Meni je baš dosadno kada moraš, da bi se popeo na zgradu, stalno lupati na space xxx puta...
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    solidan nastavak,dobra zabava,prosjecna,pa i iznadprosjecna duzina trajanja 13 i vise sati :) daleko bolje nego prvi dio.
     
  20. Kingpin

    Kingpin Aktivista

    isto ko i stolker. SOC letio i bio lijep, nista extra ali fin, dok Pripyat mozes staviti teksture na uber high sto baca perfomanse na kojena a teksture opet izgledaju isprane.