Assassin's Creed

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Mar 3, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Evo zbavio sam punu verziju, igra je preluda, animacije i grafika su bas dobro uradeni. 1280x1024 sve na max u Dx10 modu (na Visti SP1 64bit), frame rate RIJETKO kad padne ispod 30, mjereno sa FRAPS-om.

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Re: Assassins Creed

    Fazon je sto kad svladas blokiranje napada, igra bude prelagana i malo dosadi. Da su barem ubacili jos neki stil macevanja ili nesto...
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Assassins Creed

    Nisam dugo igrao, ali ono sto sam vidio - svida mi se :) Ludo se pentrat po svim mogucim predmetima / gradevinama
     
  4. GW

    GW Moderator

    Re: Assassins Creed

    Vedo, je li ti mrsko izvaditi 2 gb rama iz kompa pa ponoviti mjerenje? Baš me zanima hoće li biti razlike.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Assassins Creed

    Sorry, al jeste :)
    Ionako 32bitni XP/Vista ne mogu koristiti vise od 2 GB po igri/aplikaciji (3GB Switch to ispravlja, ali nekima je to pravilo dosta greski/bugova i narusavalo stabilnost sistema), tako da ne znam koja je svrha da je preporucena konfa 3 GB rama (ima smisla samo pod 64bitnim OS-om) :roll:
     
  6. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Re: Assassins Creed

    Nemaju svi takvu konfiguraciju :D
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Assassins Creed

    Moram zbavit pa da vidim kako će u mene ići. Sumnjam da će 3800+, 1950pro i 2GB učinit neko čudo na 1680x1050 :roll:
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Assassins Creed

    Posudio sam igru jaranu, on ima 3800+, 3GB, 8600GT 256MB. Javit ce mi veceras kako mu ide pa vam prenesem :)
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Assassins Creed

    Ajde živ bio, ako ništa uštedit ćeš mi par markica :D
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Assassins Creed

    Evo kaze mi da mu ide rega na 1024x768, sve high samo shadows na medium, malo zatrza kada se u sceni nade puno likova. On koristi XP.
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: Assassins Creed

    Ma nista, ima da ide na high na bilo cemu jacem od 3850 ukljucujuci i nju. :D
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Assassins Creed

    PS: Sta je "MultiSampling", ta opcija ima u igri, moze se staviti na 1, 2 ili 3 (koliko se sjecam). to nije AA, zar ne?
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Assassins Creed

    to je AA. imas pored toga i supersampling u nekim igrama.
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: Assassins Creed

    To bi trebao biti AA, i to 1=2x, 2=4x i 3=8x. Isprobaj brate. :D
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Assassins Creed

    ehh jest da nije mjesto, ali to me uvijek zanimalo - ako je u driverima ukljucen AA/AF, sta se desava sa postavkama u igrama koje imaju te opcije? mogu li se osim u driverima, ukljuciti i u samoj igri bez gubitka performansi, ili je dovoljno u igrama staviti na "off" a ukljuciti u ccc-u npr?
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Re: Assassins Creed

    Ovisi da li forsas AA/AF u driverima, imas opciju da iskljucis, da ovisi o aplikaciji (dakle nista ako nije u aplikaciji upaljeno) i da forsas, tad ti je uvijek upaljeno neovisno o aplikaciji/igri. :D

    Inace, te opcije je bolje ukljucivati u igrama.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Assassins Creed

    Sto se tice memorije ide odlicno na 2GB. Evo igram prvi nivo i zauzece memorije je 998MB :).
     
  18. Gogeta

    Gogeta Aktivista

    Re: Assassins Creed

    Sta mislite kako ce ici s jednom gigom i 8600GT ??
    Btw jel na dual layer dvd-u..
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Re: Assassins Creed

    800x600, medium/high detalji bi trebali dati fin framerate.
    da, igra je dl - preko 6GB.
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Assassins Creed

    6.54 GB ravno :D

    Thx Ray & Baha na objasnjenju, ma nema opcija da mjenjas graficke postavke dok igras, vec valja skroz izaci u glavni meni pa tamo mjenjat pa opet ucitavat itd. Lakse mi bilo pitat' :)

    Pa onda ga ja igram na 2xAA, jer se moze samo staviti na 1, 2 ili 3. Iako, sumnjam da je upaljen AA, prekockasto izgleda sve

    @Gogeta - ma moci ce i 1024x768, samo sto ce ti cesto swappat hard, malo rama imas.
     
Thread Status:
Not open for further replies.