Assassin's Creed

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Mar 3, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Assassins Creed

    Kako nema? Ima, mozes sve mijenjati dok si u igri. Samo malo duze moras cekati za AA.
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Assassins Creed

    Ja ga ne vidjoh, moja greska onda :roll:
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Assassins Creed

    Ma da. A po meni je ovo do sada najbolja grafika u nekoj igri :eek: . A inace volim ovaj "pop" stil igara.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Re: Assassins Creed

    Izgleda da ipak nije tako ubitačno zahtjevno kao što su kukali.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Assassins Creed

    Evo stavio sam Mulit Sampling na 2, sada se bas vidi AA, shadows samo stavio na medium i ide bolje nego bez AA sa shadows na high, mislim da ne pada ispod 40 fpsa
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

  7. Vedo

    Vedo Moderator

    Re: Assassins Creed

    Kako hafifno trcis :D Salim se, trebao si nekog namarisat, pa malo akcije sa onim strazarima i sl :)
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Re: Assassins Creed

    Joj meni ba merak ovo pentranje, zasad :).
     
  9. Talnay

    Talnay Aktivista

    Konacno izasla za PC :D

    Bas me interesuje kako ce radit na mojoj konfi... Zivi bili pa vidjeli :D makar na 1024x768 ;) Crysis mi je fenomenalno radio uz poneko trzanje. A ova je jos zahttjevnija, tako kazu...
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ma nije zahtjevnija. Od crysisa nece izac zahtjevnija igra jos duuugo!!! :)
     
  11. artemis

    artemis Komšija

    Jel ko probao na jednojezgrenom procu?

    Ovdje gusare uhvatila oluja pa još uvijek čekam paket :mrgreen:

    Edit:Možel se doći do Jerusalema?Izgleda da se ruši i ne može se dalje,barem tako kažu...
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ok, al prije ces ti do Jerusalema. Ja to pomalo cejfim :). Pa javi ako prije stignes, a i ja cu ako ja :)
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    Ima li Masjid Qubbat As Sakhrah u Jerusalemu?
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    ne znam, nisam jos dosao do Jerusalema. Svida mi se sto u igri ima milion side-questova, gradovi su ogromni :eek:

    [​IMG]
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jedva cekam da ovo isprobam. Bas mi se igra ovakvo nesto, ovog tipa.
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Imam ja Assasina na DS-u :lol:

    Ubisoft postao gori od EA.
     
  17. Pasha

    Pasha Komšija

    Meni je igra i vise nego zanimljiva .Poslije ere pucacina stvarno fina promjena,dosta lici princu u nekim momentima.. Grafika je nesto posebno.Jos je novi 8.3 catalyst lego,ma leti sve :D
    BTW I meni se dopada ono skakutanje naokolo :)
     
  18. igor.g

    igor.g Komšija

    covjece pravo sam se iznenadio kad sam vidjeo da je izasla igra kod pirata i na torrentima mjesec prije oficijelnog izlaska :mrgreen:
    Sve u svemu igra rulaaaa,samo sto me ubi u pojam moj P4,dok igra prepozna max detalje na x1950pro i sve ide ok dok ne krene grad,tad pocne da nervira trzuckanje .Probao sam smanjivati detalje ali izgleda da proc koci karticu nenormalno i da na slabijim postavkama ide skoro neprimjetno bolje ,dok su detalji drasticno slabiji i time se gubi
    "ufuranost" na igru :cry:.Dok evo kod druga sa faksa koji ima slabiju karticu (8600gt)ali bolji cpu(4000 x2) ide bez problema 19" wide nativnoj rez.

    Moram novu masinu uzimati pod hitno
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Upravo zato se svakom igra rusi nakon pola sata, sat igranja, a Jerusalemu bez patcha (giga tezak) ne mozes ni prismrditi :)
     
  20. igor.g

    igor.g Komšija

    ma do cracka je 100posto jer je nabrzinu uradjen. jer kod mene samo padne kad krenem u jeruzalem dok bilo gdje drugdje radi ,dok kod nekih pada svakih pola sata - sat
    Pogledacu na netu ima li mini-image pa da montam preko deamon toolsa
     
Thread Status:
Not open for further replies.