Assetto Corsa

Discussion in 'Igre i konzole' started by MadbaLL, Jun 10, 2013.

  1. Mujka

    Mujka Komšija

    ajd bacite vremena sa nekim "slabijim" autom
    pa da probam stic sa misem :D

    btw igra je super sve se trese na 150 XD
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

  3. Vedo

    Vedo Moderator

    M3 E30 Nordschleife, sve asist na off, 9:16 xD
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Huh.. jel' ti moglo biti goriva.. hhaha

    EDIT: Sad sam pogledao, kod mene je 9:05:9... your turn hehe.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako ganjate vremena, probajte Lotus Exige V6 kupe na Spa. Auto kontrolisati ne mogu.. fuj fuj fuj. Uspio sam napraviti: 2:49:2 ..pa me zanima kako kod vas ide.

    Jedan screen:

    [​IMG]
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Bum' skinul' nocas :smt003 Al obicni E30 M3, stock, ne uzimati one S1 i sl dorade :wink:
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne ne onaj defaultni. A hljeba ti probaj Exige na Spa cisto da vidim da li i kod tebe auto gubi grip, understeer i te gluposti jer auto ima bug sa gorivom. Ne trosi ga pa reko da nije sav bagovit. Bas mi se cudno drži.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Probam poslije malo pa ti javnem
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako neko ima ovu zadnju verziju 1.0.3/4 koja li je vec najnovija, ako nekada mogne da mi uploaduje lotus_exige_v6_cup, bio bih mnogo zahvalan.

    Sunce ti ljubim auto kao na žele bonbonama. Ljudi me s njim 7 sekundi deru. Ako se nista sa autom nije promjenilo u najnovijoj verziji, ovu igru ni štapom vise ne dirao do voloana.. a i to ako ga izmisle da stoji u zraku.. bem ti volan i majku.
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Navali :)

    [​IMG]
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Hokej..
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

  13. NAILS

    NAILS Moderator

  14. Vedo

    Vedo Moderator

    Vidio sam, sinoc sam vozao online po Spa, od nas 24 uspio sam zavrsiti 3. Gori AC, nema sta.
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Treba kupit ovaj Oculus Rift

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Bice to perverzija samo se mora imati dobra mašina radi rezolucije 2560x1440 ali sam ubjedjen da ce finalna imati 4K ekran jer su i na QHD rezoluciju dobili neke manje pritužbe da je i dalje zrnasto.

    Inace, kako upalih igru zezam se sa komandama za gamepad pa mislim da sam ova podesavanja pogodio i da je ovaj settings to to. Jedino je vožnja bezze jer ne vozam formule a nisam odavno vozio na silverstonu.



    Možda bi se trebalo ponekad naštelovati speed sensitivity u zavisnosti od vozila jer pod odredjenom brzinom i pod odredjenim uglom neces moci smotati onoliko koliko grip dozvoljava. Ali sa ovih 78% sam poprilicno zadovoljan. Vecina auta prolazi ok i sa 100%.

    Da ne bude zabune, i dalje je to par svjetlosnih godina od volana.
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Dobre ti postavke kamere iz kokpita, haj' sheraj postavke. Btw, koji post-process filter u igri koristis?
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Sto se kokpita tice, seat post je max približen a onda podignuta kamera tako negdje, da reže donju trečinu volana. FOV je 90.

    Sto se filtera tice, koristim "normal" a graphics.ini blage veze nemam.. hiljadu puta sam ubacivao i editovao neke fajlove. Mislim da je defaultni ali evo ti oba: http://www.mediafire.com/download/ydh4a ... _folder_(3).rar

    Grapgics.ini ide u: system/cfg

    Što se realizma tice, probaj ovo: http://www.mediafire.com/download/eyvs3 ... F_beta.rar

    Meni je to "video realizam". Lici na onboard kameru ali ne i realnost. Nekima to odgovara, meni ne. Taj konkretno nisam koristio, jesam neku proslu verziju i zezancija sa backupom pa me mrzi. Meni je ipak ovo cejf:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Eh da, imaju jos neki fajlovi za flares ali nemama pojma koji su pa ti uploadujem većeras kada dodjem kući.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

  20. nFare

    nFare Komšija

    OR je prejaka stvar za vozačke igre, Vedo ako ga zbaviš komotno možeš biznis pokrenuti u garaži, ja ću biti prvi u redu biti za sezonsku sa popustom :D