asus eee pc notebook

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Devil, Dec 28, 2009.

  1. Devil

    Devil Novi član

    posto vidim da je bilo temi slicni, mada ne bas nesto konkretno, pa kakva su iskustva s navedenim notebook-om sto se tice neke normalne upotrebe? momak mi prodaje za 220 km, pa se malo omisljam, da li vrijedi tih para? znam da se za nesto vise moze naci normalan laptop, mada mi to bas ne treba. kod kuce imam sasvim dobra racunar,pa bi mi ovo vise sluzilo da ubijem vrijeme u putu i na faxu. tj za neke dokumene, prezentacije i tak te stvari... :smt006
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Kad bi jos rekao koji je model... :roll:
     
  3. Devil

    Devil Novi član

  4. Esh

    Esh HWB

    Ako ti je rad na 7" ekranu "ok" i treba ti nesto da povremeno provjeris web/mail, onda slobodno to provjeri, s tim sto mislim da bi cijena mogla ici ispod jos barem 30-40KM.
     
  5. selvin

    selvin Moderator

    Kad ukucas u google izbaci ti jedno 15-20 modela eee pc-a :D Po meni taj od 7" ne vrijedi 220KM.
     
  6. apdejt

    apdejt Overclocker

    7" je fakat premal sa aspekta monitor-tastatura-touchpad i ja licno ga ne bih ni djaba jer bi mi bio patnja za rad a kamo li da ga jos platim :) . Testirao sam onaj 7" eee kada je tek izasao nekih sedmicu-dvije i pisao sam vec o tome ovdje, linux na njemu mi se ne svidja, xp radi presporo za moj ukus i opet ponavljam monitor-tastatura-touchpad je prava minjatura za upotrebu.