Asus GeForce 4Ti4800SE 128 MB (prodajem ili mijenjam)

Discussion in 'Računari i komponente' started by TopniK, Dec 22, 2006.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. TopniK

    TopniK Komšija

    Opet ja sa svojom famoznom grafičkom.

    Uglavnom cijena je 60 KM a može i zamjena za neku slabiju (sa minimalno 32 MB memorije po mogućnosti sa pasivnim hlađenjem) uz vašu doplatu.

    Lokacija Tuzla.
     
  2. TopniK

    TopniK Komšija

    Hm...Zar nikoga ne zanima legendarna Titanium kartica? :)
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Trebao si se javiti 2001, sad je puno i 30km.
     
  4. TopniK

    TopniK Komšija

    Jah...Ma imao sam 70 prije mjesec dana ali se zeznu pa odusta zbog drugih razloga.

    A pretjerao si malo. Gledam za 30-40 KM ljudi prodaju MX4000 koja je 3 puta slabija od moje. Ovo je još uvijek dobra direktX8 kartica.

    PES6 na 1280x1024 medium detalji ekstra frame rate.

    Doduše mislim da je suvišno ovo sad nagađanje i poređenje. Ponuda i dalje stoji.
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    Buraz, ti se mozes slikat pored Battlefielda sa tom karticom, kao i likovi sa MX4000. Njeno vrijeme je proslo, pare ences uzet, osim nekoj njubari.
     
  6. TopniK

    TopniK Komšija

    Pa da je i bila neka njubara koja bi je uzela sada definitivno neće jer si je ti ocrnio.

    Inače ima ono staro nepisano pravilo o općoj kulturi i redu koje glasi: ''Ako nekome ne možeš pomoći, nemoj mu ni odmoći.''

    Pokvario si mi posao. :(

    EDIT: A to što spominješ Battlefield 2 je apsurdno jer cijena grafičke nije 200 km nego 60 km i za te pare ne možeš ni očekivati da ćeš igrati Battlefield 2.

    A da sa ovom grafičkom možeš igrati Battlefield 2 na solidnim postavkama (kada već toliko govorimo o toj jednoj igri) onda je ne bih cijenio 60 nego 160 KM jer grafičke kartice koje mogu pokrenuti Battlefield sa dobrim postavkama koštaju od 200 km pa nadalje.

    A inače sa ovom grafičkom se mogu igrati mnogi hitovi izašli i u skorije vrijeme.

    Evo npr. lista HIT igara (znači one koje su dobile ocjene oko 90) koje sam ja igrao na high postavkma u posljednje dvije godine:

    1. Pes 6 (2006)

    2. Grand Theft Auto: San Andreas (2005)

    3. Colin McRae Rally 05 (2005)

    4. Need for Speed Most Wanted 2005

    5. Indigo Prophecy - Fahrenheit (2005)

    6. Tony Hawk's Underground 2 (2005)

    7. Prince of Persia: The Two Thrones (2005)

    8. Civilization IV (2005)

    9. The Lord of the Rings, The Battle for Middle-earth II (2005)

    10. Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords 2005

    11. Painkiller (2004)

    12. Rome: Total War (2004)

    13. Sid Meier's Pirates (2004)

    14. Prince of Persia: Warrior Within (2004)

    15. Call of Duty (2004)

    Evo su samo petnestak u nizu igara koje sam se mogao sjetiti. Inače i sa ovim spiskom se ima šta igrati narednih 7-8 mjeseci (jer naravno, niko ne igra po cijeli dan - to je par sati dnevno).
    A činjenica je da je dosta onih vlasnika PC-a koji imaju neki Pentium 4 procesor sa nekih 512 MB rama i uz to neku GF4MX400 (koja je smeće) ili nešto slično iz tog ranga. Mislim da ćeš se nakon ovoga složiti da vrijedi dati 60 Km za igranje hit igara narednih 7-8 mjeseci jer nisu svi igrali ove igre isto kao što ja nisam igrao neke nove hitove poput Obliviona, F.E.A.R., Quake3 i sl. jer trenutno nemam grafičke koja to može pokrenuti na medium- high postavkama.
    A naravno još je mnogo igara koje su ''hit'' ali koje ja nisam igrao.

    Hm, nakon ovoga razmišljam da ne prodajem ovu grafičku.
     
  7. Chem

    Chem Komšija

    40 da zavrsimo
    hajd ne odbijaj nikad prvu musteriju
     
  8. TopniK

    TopniK Komšija

    Imaš PP. A kako vidim ti si iz Sarajeva.
     
  9. TopniK

    TopniK Komšija

    Grafička svečano prodata. Otišla za cijenu koju sam i naveo. :)

    Može Lock.
     
Thread Status:
Not open for further replies.