Asus Notebooks

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Phobius, Jan 28, 2007.

  1. Phobius

    Phobius Novi član

  2. Sale

    Sale Aktivista

    IT computers :roll:
     
  3. Phobius

    Phobius Novi član

    pa ne znam. usporedjivao sam cijene sa genelecom u tz. kod njih su cijene date bez pdv-a, atako kada dodas, dobijes skoro identicnu cijenu. a kredit mi je puno lakse zavrsiti u it-u, jer imaju poslovnicu u srebreniku.....i uostalom, nije bitno it, pitao sam za laptope.
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

  5. Looney

    Looney Komšija

  6. ming

    ming Veteran foruma

    Jel dajes na kredit? Citaj malo bolje sta pise.
     
  7. Phobius

    Phobius Novi član

    danas sam imao priliku da isprobam jedan od navedenih asus laptopa i nije mi se uopste svidjeo. a moze li neko da mi kaze malo vise stvari o ovome: Toshiba Notebook A110-133. Cini mi se da ima widescreen, sto mi se totalno svidja kod laptopa. danas sam isto isprobao i HPov compac, nx7010. ima li smisla uporedjivati ova dva modela (hp i toshiba), ili je razlika medju njima velika??? i da, za kraj (joj jesam zahtijevan), da li ova toshiba ima fin ekran, sto se kuta gledanosti tice???

    hvala!
     
  8. Looney

    Looney Komšija

    Da, dajem i na kredit. Chitao sam shta pishe.
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    hp/toshiba... ne možeš pogriješiti, po meni daleko ispred asusa.

    ne znam za ovu toshibu konkretno kakav ekran ima, ali kod njih nisam naletio na loš.
     
  10. Phobius

    Phobius Novi član

    thnx syss. cuo sam dobre stvari o toshibinim laptopima, samo nes mi malo 40 gb. dal se to sad moze kako nadogradit, prosirit disk.....ne znam. vjerovatno se odlucim na ovu toshibu.
     
  11. Looney

    Looney Komšija

    Nadograditi jedino promjenom diska. Toshiba, HP ili IBM/Lenovo mislim da tu ne mozhesh napraviti greshku svakako :D
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

    prilikom kupovine reci da hoćeš nadoplatiti za veći disk i stvar riješena... isto vrijedi i za ram (obavezno neka ti memtest odvrte prije kupovine!).
     
  13. Looney

    Looney Komšija

    Sumnjam da che htjeti da mijenjaju oni u shopu ... jedino ako imaju taj model sa vechim hdd-om/memorijom ... u svakom sluchaju sretno sa kupnjom ;)
     
  14. syss

    syss Veteran foruma

    ako neće onda su ostali bez 1800km :wink:

    pa nismo u vrtiću, zna se kako stvari idu.
     
  15. Looney

    Looney Komšija

    Kupac je kralj ... tako to ide :D
    Ali ne kod svih nazhalost :D

    Da ne spammam bez razloga ... sve najbolje u kupovini i javi shta si uzeo kada uzmesh :D
     
  16. Phobius

    Phobius Novi član

    hvala, jos cu razmisliti i javim vam