ATI cat 4.9 ???

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by markonirs, Sep 14, 2004.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ma mani se Doom-a i uzmi nesto staro sto nisi prije igrao. Evo ja upravo igram Homeworld i ekspanziju Cataclysm. Mora postojati nesto sto ti visi u zraku a nisi presao.
     
  2. Bimbrlok

    Bimbrlok Aktivista

    Sad ce Catalyst 4.10 Idemo dalje :lol:
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    hehehe valjda ce nakon 4.9 petica-5.0 ili kako je ishlo 3.9 pa 4.0 :idea: :idea: :idea:
     
  4. Esh

    Esh HWB

  5. markonirs

    markonirs Novi član

    Ma OK. Ali svi mi ovde znamo dobro taj "poseban" osecaj kada nesto nece da radi kako treba. Naravno da je to igra u koju nas uvlace proizvođači hardvera svojim dogovorima sa izdavačima igrica, sad ne radi kako treba Doom 3, šta je sledeće. Možda će na ATI-ju bolje da radi Half Life 2 - videćemo. Mnogo više mi u principu kod ATI-ja smetaju ti hardverski problemi, izneo sam već problem koji sam imao sa n-force 3 na MSI K8N Neo. Ako budem menjao karticu samo zbpog toga ću je zameniti. Imajući u vidu da za moju 9600 PRO ne mogu dobiti viđe od 70-80€, i za nešto slabiji model FX 5700 ću morati doplatiti oko 40€, a za nešto skuplje sada "nemam vremena". NO VIDEĆEMO. POZDRAV....
     
  6. Bimbrlok

    Bimbrlok Aktivista

    Nakon oznake 3.9 dosli su driveri 3.10 a nedugo zatim 4.0 pa sad ocekujemo 4.10 tako barem kazu pa vidjet cemo :)
     
  7. Esh

    Esh HWB