ATI Radeon HD 2600 XT

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by DinoHackTool, Feb 12, 2009.

  1. DinoHackTool

    DinoHackTool Novi član

    raja sta kazete na ovu grafičku karticu?


    ATI Radeon HD 2600 XT 1GB
    thx.
     
  2. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Halo momak...ili sta god da si...
    Ne otvaraj novu temu za pitanje tog oblika "ejjj...sta mislite o ovoj komponenti"
     
  3. frenki_23

    frenki_23 Aktivista

    cuj 1GB
    ja imam tu i kod mene je koliko se sjecam 256MB
    :D
     
  4. DinoHackTool

    DinoHackTool Novi član

    ma ne moguce,, u meene je 1GB daj mail poslat cu ti print screenn
     
  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Mozda je i 1gb al ddr2 a to je dosta losije nego 256mb ddr4
     
  6. artemis

    artemis Komšija

    I cemu treba da sluzi ova tema?Ili eto,imas grafu sa cak gigom rama :shock:
     
  7. DinoHackTool

    DinoHackTool Novi član

    nije, nego je 1GB DD3,, sta kazes??
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Dino druze, prijateljski savjet: procitaj komplet forum pa ce ti stvari biti jasnije. Konkretno na temu, te jeftine kartice sa 1GB memorije, pa i sa 512MB su marketing. Ta kartica ni u ludilu ne moze iskoristiti vise od 256MB, pa ni tih 256MB. Vise memorije se na kartice ugradjuje zato sto je memorija jeftina, pa ljudi koji ne znaju padaju na foru i plate karticu skuplje. U pravilu je kod takvih kartica sporija i jeftinija memorija nego je to slucaj sa referentnim modelima, pa kartica ostvaruje jos slabije performanse, bez obzira na kolicinu memorije.

    Sto se teme tice, pravilo na forumu je da se teme ovog tipa ne otvaraju. Tema se otvara kad hoces kupiti karticu. Niko nema ni volje ni vremena da daje misljenje o kartici koju si ti vec kupio. Dakle, ako imas neko konkretno pitanje, izvoli, u protivnom nemoj vise otvarati ovakve teme. Ovaj sajt i forum postoje vec sest godina, i sanse su da na svako pitanje koje ti zamislis vec postoji odgovor u okviru foruma ili na sajtu.
     
  9. DinoHackTool

    DinoHackTool Novi član

    ok,, sorryy sad znam sta kako, hvala,