1. syss

    syss Veteran foruma

    evo prijetelji moram objavit da kao dugogodišnji korisnik nod-a morao sam stisnuti na uninstall :cry:

    nema više definicija virusa za verziju 1, a pošto nemam koristi od 25-dnevne verzije 2, to je tako ispalo...

    e sad da ja vama kažem o naslovu ova teme... to je neki češki uradak koji je prije svega besplatan i potpuno funkcionalan, samo se potrebno registrirati kod njih i na mejl se dobije kod za aktivaciju (i tako svakih godinu dana), ili se uloži malo novaca (truda) za professional verziju istog. nemrem reć dal dobro detektira viruse jer ih nemam, ali ono šta sam vidio je stvarno oke... skenira email , internet mail, rezidentalna zaštita (koja se stvarno da dobro konfigurirat), p2p zaštita za sve popularnije klijente, skener internet skripti (pro verzija), instant messaging i naravno on-demand skener... ima tu još puno stvari koje olakšavaju život, al moram izdvojiti update definicija i samog programa koji se vrši pri svakom spajanju na net (definicije su incrementalnog tipa, tako su velike 50-100kb)... sve u svemu bacite pogled jer ima dobre mogućnosti i BESPLATAN je... http://www.avast.com
     
  2. jeretik

    jeretik Komšija

    Yep. Ubacili su ga u Best Of rubriku na Info CD-u, znaci valja :)
     
  3. Esh

    Esh HWB

    pa mi u infu smo testirali bas nedavno par ovih besplatnih rjesenja tako da je na kraju ispalo avast vs. avg i ono kao avast "pobjedio"..

    cini se dosta dobrim, no interfejs bi trebalo srediti..
     
  4. abasi

    abasi Aktivista

    dobro ste ga nahvalili da cu ga izgleda skinuti i instalirati !

    Ali 7,5 mb za DL sa 56k nije malo ;)


    poz...
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    ili skini druge skinove ili kupi pro verziju, pa onda dobiješ enhanced interface (brijem da se u home to ne može).
     
  6. Esh

    Esh HWB

    nisam siguran, samo sam ga kratko koristio..
     
  7. Shenron

    Shenron Komšija

    Skinuo sam ovaj avast! . Zasad je dobar. Nasao mi je da imam Nachi crva. A super je stvar skeniranje memorije i skeniranje hdd-a prije bootanja windoza. A sad sam skinuo i ZoneAlarm tako da sam zasticen od napasti :D.
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    evo ja danas tek zone alarm stavio, al sa avastom sam jako zadovoljan.
     
  9. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    jest odlican antivirus , ja sam ga snimio sa infa da vidim kaka je to stvar, kad udjoh unutra sve fino odma milion virusa detektirano ;):D , da viidite kako mi je rjesio sve , imo nake viruse , a najvise ih je bilo nakih W32: Parite , sve ih rijesio , mocan skroz antivirus, vako ne bi ni onaj NAV 2004 radio ( ne znam bas , al eto ) , odlican antivirus alat , iako ga vise ne korisitim dobro me sluzi i nod32 hehe , sa zonealarmom