Ban request

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Reznor, Aug 13, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Reznor

    Reznor Overclocker

    Zbog pojedinih clanova, nemam vise razloga ostati ovdje i biti uopce dio ove zajednice.
    Sretno svima, i molio bih da se moj nick obrise.
    Srdacan pozdrav,
    Ico (kome ni nick nije mogao biti preimenovan kako treba, velikim pocetnim slovom)
    ;)
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Svako od nas je zavrsio bar jednom u ROFLMAO topicu, ako ti je to razlog da ides - sretno :roll:
     
  3. Reznor

    Reznor Overclocker

    Nije ovo prvi put. Stavise, mislim da je ovo postalo pretjerivanje.
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Bez ljutnje i zamjeranja, ali i naziv teme ti je shega skroz :mrgreen: Nema te tu ko sta banovat, jednostavno prestanes postat i gotovo :wink:

    A poslusaj ti mene, pusti nek prenoci pa ces se sam sebi smijati ujutru
     
  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Poslusaj Vedu i sacekaj sutra prije neke velike odluke,to sto se neko nakacio na tebe ne znaci da sad trebas kukavicki da se predas i utekneš,ostani tu i bori se za sebe! Ima tu jos 2000 clanova sa kojima nemas "problema" !!! :wink:
     
  6. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Smireno ico... ako zavrsis u roflmao , to nema razloga da ti nas napustiš. :)
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    hajde ba ico,pa i enis je bio u roflmao,sta fali i tebi :)
     
  8. TopniK

    TopniK Komšija

    Najviše cijenim ljude koji ponekad dozvoljavaju šalu na svoj račun, ili jos više, oni koji se nekad, solidarnosti radi, šale na svoj račun. Suprotno tome, ne volim ljude koji ne daju da se šali na njihov račun, a oni to vole raditi drugima.

    Prema tome ico, ne vidim razloga da ti smeta to što si završio u navedenoj temi. I ja sam se jednom tamo našao, samo ne znam da li je to bio ovaj forum. Kasnije kada sam shvatio zašto se tu našao moj post, i meni je bilo smiješno i nisam bio ljut ni na koga. Ako se provalimo, pa daj, neka nam se drugi smiju. Kao što kaže jedan moj prijatelj kada mi zabije ušljiv, nezaslužen i glup gol na Pes-u: ''Danas tebi, sutra meni.'' :D
     
  9. nFare

    nFare Komšija

    Ma dajte sa ovim budalastinama zbog malo zajebancije, ko je vidio otvarat topic jos :D

    Mada si sa onim otvaranjem HDD-a sam sebi zakuhao i pretplatio se na roflmao, boze moj ima svakakvih nacina da se stekne znanje, jedan je da nacinis glupost da ti se drugi smiju ali je veca glupost zbog toga se pokrit po usima i pobjec kuci i plakat. Nasmij se sam sebi i gotovo i ne otvarat vise ove goodbye people teme, prestanes dolazit ako ti se ne svidja i vozdra.
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Evo jedan post u fazonu onog almir_hacker:
    Moderatori brisite ovu temu, ili da je ja brisem.. :)

    Evo jedna pjesma od HWB-a za tebe:
    Isplaci se bice ti lakse.. :)
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Z zadovoljstwy.
     
Thread Status:
Not open for further replies.