Baterija za HP

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by edgsi, Dec 2, 2010.

  1. edgsi

    edgsi Aktivista

    Treba mi baterija za HP ProBook 6540B laptop pa odakle bih to mogao najlakse i najpovoljnije naruciti? Vidim sa tim radi kirba (valjda Bakir) na PIK-u. Jel ko narucivao sta od njega i kakvi su dojmovi? Ima covjek 100% povjerenje ali opet nije se zgoreg raspitati. Ako ima gdje povoljnije/sigurnije slobodno pucajte... :D
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    ebay :)
     
  3. _amar

    _amar Aktivista


    Sto se tice Bakira (kirba na piku) lik je ok, uzimao sam od njega par stvari i sve ok.
     
  4. edgsi

    edgsi Aktivista

    Ma znam za ebay ali u slucaju da promase bateriju ispade skuplja pita neg' tepsija :D Cuo sam da Bakir prodaje kineske zamjenske punjace i baterije... jel to tacno? I ako jest kako se ponasaju ti kinezeri?
     
  5. edgsi

    edgsi Aktivista

    Uzeo sam od Bakira punjac i sve je ok. Narucio sam i bateriju, jedino moram cekati 20-tak dana. Uglavnom tip se cini ok...
     
  6. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Baterije znaju biti dosta skupe a kineski primjeri znaju doci sa dosta slabim celijama.
    Mislim da je dobro razmisliti o zamjeni samih celija unutar baterije.

    Imas na DX-u dosta provjerenih li-ion 18650 baterija koje bi dosta dobro obavljale posao za malo para.
    Samo treba paziti da li su unutar baterije prave 18650 celije i da li je uopste moguce otvoriti bateriju (neki vole zaljepiti kuciste baterije).
     
  7. edgsi

    edgsi Aktivista

    Bateriju nemam nikako a nisam siguran na sta mislis pod DX-om?
     
  8. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    dealextreme.com