Batlefield 2 - Special Forces: Bezobrazna g*v*a i EA i Dice

Discussion in 'Igre i konzole' started by Blackmore, Jan 6, 2006.

  1. Blackmore

    Blackmore Aktivista

    Pri instalaciji treba premjestiti kompletan My Documents folder (sve foldere i fajlove iz njega) na C:\. Potom instalirati ekspanziju, pa Patch-eve i vratiti My Documents na mjesto. Moj rodjak je cekao 7 dana na odgovor fukara iz EA Games-a na pitanje kako instalirati igru.
    Uzme li se u obzir i fukarluk ljudi iz n-Vidia vezano za G-Force 4xxx Ti i nemogucnost igranja ove igre na tim karticama postavlja se pitanje dokle ce da nas j**u?
    Razumijem, industrija je to, i konkurencija, ali sto je previse previse je.
    Javno izjavljujem i nadalje se pridrzavam toga: Ne igram vise nista sto dolazi iz Electronic Artsa. Presao sam dva Undergrounda i poceo Most Wanted. Pitam sada sebe zasto sam potrosio ogromno vrijeme na fukarske igre koje dolaze iz fukarske kuce. Necu igrati ni Godfather koji izgleda obecavajuce.
    Kako Kuzma iz ''Svet Kompjutera'' jednom napisa: ,,Muka mi je vise od silnih Fifa-a i NBA-jeva, i Sims-a i NFS-ova''. Parola daj pare a mi ti damo s**bano i neoptimizovano djubre. Call Of Duty 2 je neoptimizovana, ali ljudima iz Activision-a svaka cast. Priznali su vecu hardversku zahtjevnost nego sto bi trebalo da bude, a igra nema ostalih znacajnih problema.
    Ja licno trazim kvalitet, a uvjeren sam da je i vecina vas takvih. Niko nije Valve-u zamjerio na ogromnom kasnjenju Half Life 2. Iako igra nije po mom ukusu stojim iza toga da je remek djelo.
     
  2. PoSmatrac

    PoSmatrac Novi član

    Od EA Games-a provozam ponekad F1-2002 njista vise ! :oops:
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ma ko je vidio igrati se na kompu - vise problema nego meraka.
     
  4. Tenga

    Tenga Aktivista

    Ne kontam vas, meni BF2 i BF2 SF fino se instalirao, bez ikakvih problema, nikakvih carlama nije trebalo. Naravno, imam "original" pa da nije radilo shvatio bih nekako, al evo sve frcera.

    BTW, Iako EA mrzim iz dna duse, uzeo sam cisto da vidim kakvo je to "remek-djelo" o kojem se EA hvali. Na kraju je ispalo da je to Multiplayer-only-one-gamemode-uber-unrealistic-gameplay na koji se ne furam, draze mi kad me neko spici u glavu i kaput.

    Hajd da makar oruzja precizno pucaju, nego covjeka moras tri puta pogoditi sa M82, koji je .50 kalibar.

    Go figure. :roll:
     
  5. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Za neiskusne.
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Koliko si zaradio para na kompu :lol:
     
  7. Blackmore

    Blackmore Aktivista

    :lol: Igrao sam prije par dana na X-Box 360 i vidio sta je merak, ali odsta mi je davati pare za njega kad imam racunar.
     
  8. jeretik

    jeretik Komšija

    Tako i treba onom ko se nakacio na to sranje od FPS-a

    A nek ti ne bude zao - i Godfather ce bit odvratan
     
  9. zilo

    zilo Komšija

    Ja zivim da poigram The Godfather,posto Mafia nema nastavka,samo neke modove,a Godfather po screenshotovima dosta lici na nju.

    Aaa, evo dok ovo pisem zemljotres malo poljulja. :eek:
     
  10. jeretik

    jeretik Komšija

    Nemoj dzaba, samo pogledaj neki trailer Godfathera pa ce ti bit jasno koje je to smece


    Evo samo jedan podatak - na ljudima se pojavi pokazivac kad ih "nanisanis"

    Ne treba ti vise nista da pljunes na to i vratis se Mafiji po stoti put :p