Batman: Arkham Origins

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Apr 9, 2013.

  1. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Pa svako izgleda starije kad malo brada počne rast :smt003 Jes glupo, fakat djeluje ko da ima 30-40 godina.

    Pored toga, ja ovo jedva čekam, Batmana mi nije nikad dosta, ne znam što se ljudi "boje" da će biti sranje.
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    A sto zar je batman ikad bio u dvadesetim? :)
     
  3. rama

    rama Aktivista

    Fura se na Sem Fišera. :mrgreen:
     
  4. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Znaš na šta mislim, ovdje izgleda staro jbg, ne djeluje "nerefinirano, neiskusno" itd.

    Dakle, druga polovica dvadesetih, 30 max. (sudeći po "Year One", 25 godina je im'o/trebo imat kad je počeo)
     
  5. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Batman vs Yoshimitsu

    Round 1

    FIGHT!

    :D
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ne znam vala ja ga nikad nisam dozivljavo ko balavca, a ja gledam po filmovima. Christian Bale imo 31 u prvom dijelu, Michael Keaton 38 :) A i radnja je smjestena 1 godinu prije prva 2 dijela.
     
  7. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Pa nisam ni ja, naravno. I nije jedna godina, juče negdje pročitah "several years", ali to je samo detalj. S obzirom da je to period kad je Black Mask tek "emerged", znači da je prije robina/nightwinga i svega toga. Opet, ovo je samo CGI, ne znamo kako će izgledati zapravo, nit je bitno toliko, ali volimo da pričamo o tome gospodinu :D
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

  9. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ovo potpuno isto ko AC

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Malo mi paglu vise, otmes mu ovu paliju, neki lafo potez odradi, podapne ili sta vec, i baci je. Sto ga ne mogu razvalit, izvrnes ga s jednim udarcem i to je to :)
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    procurila PS3 verzija :D
     
  13. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Kako misliš isto AC? Meni ovo izgleda kao i prethodne dvije igre, možda mrvicu lakše. Nekakvi prebrzi pokreti u fightu (možda na to i misliš).

    Smiješno je što je ovo "fola" mlađi, manje sposoban Batman ali u praksi je potpuno isto.
    Lik praši guzove kao i dosad, ne izgleda kao da je manje sposoban i iskusan. I odijelo mu izgleda potpuno advanced i moderno, a ne teško i "nedorađeno".
    Biće ovo super za igrati kao i do sada, ali ne vidim poentu Origin priče ako je igra još lakša, a ne teža.
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    Kec je imao puno bolju atmosferu i pricu od dvice. Ovo mi lici kao da su samo dodatne misije na dvicu, al probat ce se uskoro :)
     
  15. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    A to je posebna priča :D :D, slažem se.
    Uživaj wink, wink haha
     
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    probo 10-15 minuta i super za sad. Kao da su se vratili korijenima, linearno, puno upotrebe gadgeta, puno tuce, puno otkrivanja prolaza po hodnicima pomocu detective vision, puno vise stripovska atmosfera a ne filmska i slicno. Bar sto se tice ovog pocetka igre, vidjet cemo kako ce biti kada dodje open world.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    I kako dodjoh u open world dio igre usrase sve :), potpuno isto s.... kao AC. Lijeces po mapi tamo vamo, tu i tamo prebijes grupicu ljudi i tako. A steta bas je dobro pocelo, cak me i boss fight podsjetio na prvi dio.
     
  18. Bonded_by_Blood

    Bonded_by_Blood Aktivista

    Znao sam xD Pa normala jbg, početak Arkham City-a je "kao" linearan, mini uvod i onda open world.

    (btw gore sam mislio da misliš na Assasins Creed - AC, a ne na arkham city :D ali u jednu ruku, liči i na assassins creed)
    Gameplay je znači isti, 99%?
     
  19. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da potpuno isto kao Arkham City, kao da je ista igra. Steta bas, igra je pocela pravo dobro i onda ovo trckaranje po mapi da bi dosao do misije.
     
  20. dmr

    dmr Veteran foruma

    Dobar AO ipak :). Meni cak i bolji od AC, napravili su miks prvog i drugog dijela, vidjet cemo kako ce biti dalje.