Batman: Arkham Origins

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Apr 9, 2013.

  1. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Koliko preokreta :mrgreen:
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Nadat se da nece biti velikih preokreta dalje :D
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Treci dio fantastican, zadrzali atmosfetu pvog dijela i open world drugog, tuca poboljsana i sta vise treba. Evo izasla i PC verzija :D
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Eurogamer – 7/10
    AusGamers – 7/8/10
    Polygon – 7/10
    Gamespot – 6/10
    OXM – 8/10
    IGN – 7.8/10
    Videogamer – 8/10
    OPM – 8/10
    CVG – 7/10
    Xbox 360 Achievements – 92/100
    Game Informer – 8.50/10
     
  5. dmr

    dmr Veteran foruma

    Nemaju pojma :D
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Dobar i meni ovaj Batman, doduse dosta pust grad. Fino i optimizovan, vecinom ide 30+ fpsova sa svim Dx11 fichersima + Physx na high. Evo par screenova, mocno kako snijeg utabas kuda prodjes:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  7. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Izaso znaci. Ja uzeo kod za steam od nekog lika za 10 km. Dobio ga uz novu grafu.
     
  8. exchanged life

    exchanged life Aktivista

    oće batman da ih bije :lol:
     
  9. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Samo da kazem da je Batman top, vrijedi uzeti origi. Prica mi se pravo svidja, grafika top, mehanika udaranja ostala slicna(sad samo malo zesce rokaju kako sam ja primjetio)
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Bolja je od proslog nastavka?
     
  11. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Ne znam sta da ti kazem,tesko je ocjeniti.Znaci evo poredim sa proslim kojeg sam dosta igrao:
    -AI protivnika je dosta bolji, npr sad ako pocnu pucati na tebe kad si na onom kipu,neces im pobjeci uvijek.
    -U borbi protiv mase dosta pametniji AI.Prije si komotno mogo onog heavy-a istuci prvog,a sad Bgm drvlje i kamenje bacaju na tebe.
    -U ovom dijelu mi je prica dosta zanimljivija, i fino su uradili storytelling (Da ne spoilam, samo mogu reci da ime opravdava pricu, tj kako je sve nastalo-do prvog dijela)
    -Grafika:Fenomenalna, Za physx ne smijem nista reci,jer sam prosla dva igrao na amd-u.

    Sta mi fali:
    Batmobile :D

    EDIT:
    Ovo uzimajte mjerodavno, jedino ako vam je drugi bio bolji od prvog dijela.Jer ja mislim da je tako 8)
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Zavrsih igru (glavnu pricu), fakat fantasticna igra. Sve ono sto je trebala biti dvica odradjeno je u trici :). Dragulj medju igrama! Bit ce ovdje prelazenja vise puta :D
     
  13. irhadkul

    irhadkul Komšija


    Samo da napomenem,da ovakve ili slicne reviewe ne uzimate u obzir(Maloprije vidjo da je neko dao 60% WTF) Nesto su se ljudi plaho zamjerili. Znaci ljudi smanjuju ocjene bez ikakvih validnih argumenata, evo ovaj dao 78 i stavio da je prazan grad,a ja 2 minute leta gradom,dobijem 2 poziva za criminal activity.
    Igra je top,ko god se ustrucava da proba nek ne ceka!
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Destructoid dao 3.5/10 :) Imho, daleko od toga da je losa igra, samo i nema bas nista novo.
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    Eto svaki nastavak COD-a nudi nesto novo :) a kupi uvijek dobre ocjene. Izgleda da novi developer WB studio nije platio recenzentima kao Rocksteady :D
     
  16. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Mozda ima puno bug-ova
     
  17. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    izbacili su update:

    "Batman: Arkham Origins Update 1 (c) WB Games

    10/2013 :..... RELEASE.DATE .. PROTECTION .......: Steam
    - :.......... DISC(S) .. GAME.TYPE ........: Action

    Changelog

    - Fixed player progression reset when leaving the title
    - Fixed consumables not being used/applied when activated in the pre-match
    lobby
    - Fixed Arkham credits not being awarded after playing a match
    - Fixed cases where purchasing credits were not working
    - Reduced map vote countdown from 30 to 15 seconds
    - Reduced map start countdown from 10 to 5 seconds"
     
  18. aeRo

    aeRo Komšija

    Jedva se natjerah da predjem main story. Ovo je cisto za ljubitelje Batmana. Pa doslovno 3 dijela iskopirana u kojima je ubacne pokoji gadget i novi boss tj. drugaciji plot. Ostalo sve identicno. Valjda ce next-gen osim grafike ponuditi nesto novo.