Battlefield 1942 server

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Inzinjer, Dec 25, 2003.

  1. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    Ljudi , je li vama žao što se battlefield 1942 na našim serverima nije ispoštovao kako treba.ja za tim plačem svaki dan...

    Htio bih vas pitati , šta mislite (znam da su šanse nula) da koga zamolimo da nam podigne server za Battlefield 1942 (ali samo čista originalna igra , bez ikakvih dodataka ,jer prava ljepota igre jeste igrati sa stvarnim oružjem iz drugog svjetskog rata, a ne sa ovim moćnim i novijim) i da mi to igramo svakog vikenda.

    Znam da je možda ovo i bezveze pitanje i glupa želja ali to je remek djelo i ono se mora poštovati još 5 godina...

    A onaj ko mi sad kaže : joj pa to ti je stara igra .

    Bolje mu je da se ne predstavi jer ću ga naći i nabiti na kolac...stara , koliko god al nije starija od CS koji se dan danas fura.CS je najlošija igra ikad,bar za mene...


    Šta mislite o ovom mom prjedlogu...možda bi nam zuhdo podigao server za orgiginalnu igru.to Enis treba da vidi sa njim , ili EL dino...
     
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    ja kolko se sjecam bihnet je imao cs server. samo sto su ga skinuli radi manjka igraca.
     
  3. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    hm

    Pa dobro.otom potom za CS.ja pitam sad za Battlefield...

    Opet CS ljudi najviše furaju po net klubovima.ko Battlefield je ipak kolko tolko zahtjevnija a računari u našim klubovima su kante...

    Možda bi nam Zuhdo mogao podignuti server za obični Battlefield 1942...
     
  4. Shenron

    Shenron Komšija

    Ma nevalja taj Battle, star je :D :D :D .

    Zar nema niti jednogservera u BiH?

    Ogra li itko Wolfenstein: Enemy Territory?
     
  5. Esh

    Esh HWB

    bilo je nekih pokusaja da se jos ozivi BF42, no sve je propalo iz vise razloga:

    - DC mod
    - cesti (u ono vrijeme) patchevi koju su bili preveliki ljudima sa modemima

    Sad se igra samo Call of Duty i CS..

    Srecom, ne igram ni jedno ni drugo :)
     
  6. n1dal

    n1dal Aktivista

  7. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    ma mislio sam na BF, jebes cs ba-
     
  8. n1dal

    n1dal Aktivista

    Maa neeee...

    Mislio sam na Medal Of Honor - Call of Dutty (CoD) [Mislim da se tako pise] :wink: :roll:


    :arrow:
     
  9. Esh

    Esh HWB

    nije MoH: CoD

    gotovo isti tim je radio na igrama, ali se radi o dvije igre sa razlicitim izdavacima.
     
  10. n1dal

    n1dal Aktivista

    :D :D

    Zurba ovih dana .... :D

    >Sretna Nova 2004 (Dvije hiLJade i cetvrta)-(Dvije tisuCe i cetvrta)-(Dve hiljAde i cetvrta) :!:

    Sve u svemu mislio sam na CoD :wink: