Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. Juka

    Juka Komšija

    podjeli link sa rajom :wink:
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Imate i za $29.99. Lik koj drzi (a mozda je i grupa ljudi) je iz Srbije. Cuo sam se jedno s njim oko Dirt3 ali ipak odustao od kupovine. Hocu reci.. mislim da je sasvim regularna stranica ali eto, jos nista nisam uzeo.

    ****

    +++

    Modza je jos neko kupovao pa zna nesto vise.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Ne vjerujem ja kupovini CD key-eva sa 'sklj' stranica, ok je uzeti boxed kopiju ako je nova i zapakovana, al ovako samo serial - jok.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Ali skines igru preko EA Download Managera/registrujes..

    "This key is an official EA key and it is activated through the EA Download Manager (EADM). It enables you to play singleplayer and multiplayer (if available) modes on official EA servers. And your game will be kept updated with the latest patches via the EA Download Manager platform. To activate the key simply download EA Download Manager, create a new Electronic Arts account or login into your existing account, click Activation and enter your product key."

    Kontam uzeti BFBC2.. ako kupim, javim da li fercera. Ne znam ni ja o cemu se radi. I meni izgleda dosta jeftinije od konkurencije al ise hama kupuje na istoj.
     
  5. Vedo

    Vedo Moderator

    Kupljeni keyevi ukradenim kreditnim karticama?

    Ja zamalo naje*ah tako jednom, kupio na ebayu key za Norton, radio skroz uredno. Formatiram C:, nanovo instaliram Norton, ukucam serial - kad hop "kupljen ukradenom karticom". Kontaktiram Symantec kad ljudi navalise da im saljem ko sam, sta sam, odakle mi key, ukradeno, ovo ono.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako je tako kako ti kazes.. onda nula bodova. Ne kupujem igre (zezam se sa free 2 play) pa nisam u fazonu. Nista. Drzati se provjerenih. Vjerujem da ima i legalnih koje manje zaradjuju pa su nize cijene.. ali eto. Valjda je onda g2play uredan.

    EDITOVAH linkove.
     
  7. exwizzard

    exwizzard Komšija

    Evo za one koji su narucili kad je bio onaj 50% popust (a i ove druge valjda lol) :p

     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    http://base-host.com.hr/18-predbiljezbe

    kod hrvata, juce citav dan bio poust, ja sam u zadnji tren vidio i narucio, tacnije sam 1027 koji je narucio bf3 le, kostao 195 kn, a sad obicna verzija kosta 195 kn :smt003
     
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    Moram i ja preorder a nikako se ne mog nakaniti
     
  10. Triforce

    Triforce Aktivista

    Ja prvo moram koji cpu i maticnu zbavit...
     
  11. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ja cu ganjati hard copy,jbo ove keyeve download i ostale peglancije..
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Limited Edition uključuje:
    - Battlefield 3
    - Back to Karkand (Mape iz BF2: Sharqi Peninsula, Strike at Karkand, Wake Island, Gulf of Oman + oružje i vozila iz BF2)
    - Physical Warfare Pack (DAO-12 Shotgun, Flechette Ammo, Type-88 LMG, Flash Suppressor)

    :D
     
  13. Juka

    Juka Komšija

    sta ti je, bices najjaci :lol:
     
  14. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Dzaba mu sve to kad ne zna :mrgreen: :smt005 :smt005
     
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ja sam davno preorderovo ovo :) cijena mi je sasvim OK. 33 funte dodje s dostavom :) ta verzija sadrzi sve OVO :D
     
  16. Triforce

    Triforce Aktivista

    A to sto ste vi preorder, ocu li ja moci uzeti kasnije ? Mislim prvenstveno na mape ? Ako ne da i ja preorderam
     
  17. igor.g

    igor.g Komšija

    moci ce se uzeti naknadno, 15 dolara ce biti, expansion pack dolazi nekad tamo nakon releasa igre

    Ovaj popust bio je i prosli mjesec samo sto je tada trajao par dana, nista ima sljedeci put, pa cu valjda tad uhvatiti na vrijeme
    Ne pise sta dodje uz limited na basehost, moguce da je samo igra+expansion pack, bez bonus preordera kao PWP(bice free mjesec dana nakon releasa igre), dog tags, ili specact
     
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    I ja sam na game.co.uk, OK je cijena, a provjereno mi je :)
     
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa da. i imat' ces igru u rukama na dan izlaska :) cini mi se, kad sam kupovao COD BO, da mi je dosla na dan izlaska u USA, i da sam igru regao na steamu, ali nisam mogao ugrati jer nisam iz USA :D
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    [​IMG]

    [​IMG]



    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NDDfPxF3EFE&feature=player_embedded[/youtube]