Battlefield 3

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 4, 2011.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    imas na www.game.co.uk Battlefield 3 Limited Edition: Physical Warfare Pack za £29.99 + dostava £2.95 sto je oko £33
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Tih £33 je oko 54 dolara, odnosno 74,5 KM, poskupo :)
     
  3. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Jest i onda sjedi i cekaj igru 10 dana dok dodje, dok svi ostali igraju :p
    Neka hvala.

    http://www.webhallen.com/spel/pc/99046- ... erbjudande

    Limited edition, + spec act kit i 5 razlictih dizajna dog tagova. 50 eura meni na paypal, kod na dan izlazka, i kutija sljedece ljeto kad dodjem u Be i Ha. Bujrum :)
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Bem ti Svecku, pa to je 100 KM. :mrgreen: Onda bolje direktno sa Origina.
     
  5. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Znam znam... S origina jest najbolje, al ja se ne mogu odreci one kutije pa dzaba ;)
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Zeleni, pricas gluposti ;) igru ces imati u rukama na dan izlaska. Btw igra iz UK dodje za 4 eventualno 5 dana. nije to USA, pa da cekas 10+ dana. Mnogo ljudi hvali azurnost game.co.uk trgovine. jos me zanima, gdje ste nasli Limited Edition ispod 50$???? koliko na Orign kosta Limited Edition (posto meni izbacuje cifru od 40 funti, pa reko mozda nekom izbaci manje od 32 funte koliko je na game.co.uk)?? :roll: :roll:
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    bome ja sam ugrabio na base hostu kad je bio popust na limited edition i obicnu verziju, obicna verzija se mogla uzeti ispod 50 km, a LE 51 km, ja jedva ugrabio, bio mozda medju zadnjim, tacnije 1027. :smt005
     
  8. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ne kontam sto pricam gluposti. Igra izlazi cetvrtak 27 oktobra. Znaci ne mogu je poslati prije toga na zalost. Ode cijeli taj vikend, gdje si mogao igrat, hah :p

    Ja cu je imati na dan izlazka, za tebe ne znam.

    Vjerovatno imam i najduzi preorder ;)

    Ordernummer 3356979
    Beställningsdatum 2011-02-04 10:13
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    hajde razmisli malo. igra izlazi 27. oktobra, a mislis da nece biti vec nastancana npr. 15 oktobra i vec se nalaziti u magacinima (serverima)( distributera???? pa npr. kad sam kupovao BlackOps, igru sam dobio dan prije izlaska na americko trziste, ali je nisam mogao aktivirati na Steamu, jer za Evropu josh nije bio release date, nego samo za USA. nakon 2 ili 3 dana (ne sjecam se tacno) sam mogao igrati.

    btw copy/paste FAQ sa Game.Co.UK:


    Preorder
    (order numbers ending in /P)
    We will ship your preordered item to you prior to release (subject to availability) via your chosen method of shipping. The vast majority of preorders arrive for the day of release. However we cannot guarantee delivery by release date for standard Royal Mail deliveries, because Royal Mail cannot make this guarantee. Choose Special Delivery to ensure it is delivered for the release date. Please note that International orders will take longer to be delivered. Please note that release dates are subject to change.

    Iako u tekstu izmedju redova pise da dio odgovornosti za dostavu na dan izlaska, prebacuju na RoyalMail, u vecini slucajeva RoyalMail dobro obavi posao, i igra dodje na vrijeme.
     
  10. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Digitalna distribucija vs fizicka. Gdje to mozes porediti.

    Igra ce sigurno biti u magacinima i prodajnim mjestima prije 27og ALI postoji jedna mala klauzula u distributerskom ugovoru koja kaze no shipping or selling before announced release date.

    Zato i jesi preloado cod, ali nisi mogao igrati...


    BTW, geografija mi nije jacha strana, ali Bosna nije ostrvo u engleskom kanalu da paket dodje sljedeci dan.
     
  11. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja dobio cod mw2 na svjetski release date
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma kod vecine trgovina je to tako. ne znam tacno koju igru sam narucio na sendit.com, ali sam je dobio na dan izlaska. Samo sto je putovala 10 dana izgleda :D
    Zeleni, ja ti pricam o BOX verzijama igara (jer sam takvu i kupio na game.co.uk). Za digitalna izdanja se podrazumjeva da ces je downloadovati prije izlaska. Npr direct2drive.com ti pusti download i prije release date (ja HomeFront skino tacno 5 dana prije izlaska igre), ali key dobijes na dan izlaska.
     
  13. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Nek je sa srecom, cya on the battlefield 27.10, depending on royal mail :D
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja jos ne kontam zasto je bitno imati igru na dan izlaska, oko cega se toliko natezete. :lol: Meni ako je cejf igrat cu godinu dana kasnije.
     
  15. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa problem je sto je tad nemas s kim igrati, jer malte ne do tad svima dosadi :D :D jedino ako ti volis da u squadu imas neku djecurliju, na koju se ne mozes ni spawnati, jer su uvijek mrtvi :D
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma dobro, to sam onako rekao, naravno da je godinu dana puno za online pucacinu. Ali ni 20 dana imho nista ne mijenja.
     
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa ni meni tih par dana ne znaci nista, samo pokusavam reci Zelenom, da nije u pravu, i da nema 10 dana cekanja. On vjerovatno kupuje sve digitalna izdanja (ko kad ima 100Mbps vezu, pa to svuce za par minuta). Ja sam odustao od digitalnog izdanja BF3 jer mi se neda svlaciti igru svaki puta preko Orign, a backup preko Orign ne postoji (zapravo postoji preko nekih fazona, ali ne funkcionise uvijek), kao sto je to npr. kod Steama. Kad na Steamu uradis backup, definitivno ne moras vise svlaciti igru s neta.
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa valjda je ljepse poslije imat kutiju i DVD kod kuce. Kolekcionarski. :D
     
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    pa eto, ja sam nesto izmedju :D drago mi je imati kutiju i igru u kolekciji :) a drugo, mrsko mi instalirati igru svaki puta po 20min (DL DVD je svaka), Restore backupa uradim za svega par minuta. Onda se mora i prasina brisati s kutija :D
     
  20. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ma jasta ba hard copy FTW..

    I ja cu kupiti boxed verziju,ljepse je kad je pri ruci za nedaj Boze..

    Samo sto sam teski beginner :smt001 ,veoma malo igrao BF BC2 jer sam je dao malom dodji..

    Sada gledam na YT tutoriale "How not to be a noob in BF BC2" hahahahahaha.. :smt005 :smt005