Battlefield 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jul 17, 2012.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ahahahha ludi dice, kako su samo sjebali bf3 s tim suppression efektom, pa zahvaljujuci tome umalo sam batalio bf4
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    zato ja vec par sedmica uzivam u bfbc2 :) poserem se i na bf3 i na bf4. ako ima ko voljan da se pridruzi na bfbc2 :)
     
  3. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    javi kad ces veceras biti u igra da se dodamo :smt002 :D :smt006
     
  4. Pionir

    Pionir Overclocker

    Da, primjetio sam kako me rokaju vise nego prije par dana, bas sam se pitao sta je ovo !!!
    Za suppresion je obavezan anti-suppresion i opet ne pomaze....
    Sinoc sam imao malo bolji skor, ali ako veceras bude situacija, prvo cu da deinstaliram BF4, potom BF3, jer imam 4 igre koje nisam igrao, a nemam prostora na SSD-u za njih.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    komjuniti jungle mapa:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. Piroman

    Piroman Komšija

    Joj preseravanja, bolje da su to vrijeme utrošili da ubace i prilagode Karkand, Kharg, Wake Island, sharqi i sl.
     
  8. Sena

    Sena Veteran foruma

    Radi li vama origin, evo vec pola sata pokusavam uci, samo mi ulazi u offline mode.
    EDIT: Procepilo je.
     
  9. Pionir

    Pionir Overclocker

    Kod mene zeza nesto, nisam nista dirao ili mjenjao...mogu uci u klijent, ali kada kliknem na igru browser ne otvara direktno battlelog kao prije, nego moram kucati login i pass :|
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ja ne znam zasto kad ulazim u battlefield 3, baca me na battlelog od bf4 i uz to mi pokaze da se prijavim ponovo jer je sifra netacna.
     
  11. Pionir

    Pionir Overclocker

    Kod mene je nema nikako :D
     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Danas patch. Nisu jos notes objavili, ali mi veli jaran sa PS4, da je za tu platformu 3GB tezak.

    Uglavnom stizu ona nova oruzja. Uradili su weapon balance, i suppression su nesto cackali.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislim da je kod nas 900MB tezak ali nemam igre pa nisam skidao.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma da ali pročitaj promjene:

    ADSProneBaseSpreadInc - from 0.1 to 0.099
    MagSize - from 100 to 101
    ADSRecoilRight - from 0.4 to 0.37
    ADSProneBaseMax - from 1.5 to 1.3

    Isto zayebancija. Vrše kalibraciju kobajagi dovode je u savršenstvo a i dalje osnova boljka, interaktivnost/netcode/lag/zvuk i dalje daje osjecaj da igras neku betu.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Jao promjena, kako se nekome dalo to raditi :lol:
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Da je igra savrsena, nije, ali je za mene u nekom optimalnom stanju. Samo da ne ujebu sad balans oruzja, jer su sada oruzja savreno balansirana. I u ovom patchu ce biti netcode poboljsanja, samo se ne zna kakvih tacno.

    Meni na konzoli samo jedno smeta u ovom trenutku. Nije to ni netcode, ni zvuk, itd... Nego out of region players, i korisnici interneta na guranje iz Poljske. Jednostavno osjetis kada su ti ljudi na serveru, i veliku razliku na bolje kada si na serveru gdje ih nema, ili ima mozda 1-2. Cim ih je 4-5+, isto da igras drugu igru. Na takvim serverima nema svrhe igrati, jer znas da oni imaju toliku prednost, da ti to ubije svaki interes za igranjem. A, i kad nadjes server koji radi dobro, za 1-2 partije nakupi se opet smeca. Nama na konzolama pod hitno treba ogranicenje pinga na privatnim serverima. Posto region lock nikad nece biti ni u najludjim snovima, jer bi to znacilo da EA mora staviti servere i u Juznu Ameriku, Afriku, i gdje jos fale... To se nikad nece desiti, jer je to prevelik trosak za njih. Iako opravdan 100%. Tako da nam preostaje jedino da nam dadnu da mozemo odrediti, da igraci preko odredjenog pinga budu kikani automatski. Sto, ako se ne varam vec kod vas na PC postoji odavno!?
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Da, jos iz BF3. Stavis max ping 100 i pjevaj borbeni. Samo je dosta servera bez toga pa ti udju padobranci sa 300 pingom i to njih desetak na serveru pa se gužvaš kao da je dial-up. EA je sa izlaskom BF4 ugasio dosta servisa za servere. Ostavio par njih i nema se toliko izbora kao sto je prije bilo.

    Sto se igre tice, igrao bih je i ja da mi nije input laga ali recoil sa 0.3 na 0.4 nije main problem igre.

    Malo šege:

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    "No, no, no, no, no, no, no, no no..."

    Tako je meni sa Poljacima. :lol: Pucam ih sa ledja, hladno mi se okrenu i satresu me laganini. :evil: Nisam nikad iz frustracije bacio joystick, ili ga lupio od nesto, ali sa Poljacima dodjem veoma blizu. Mnogo frustrirajuce. Ali izdeveram nekako partiju do kraja, i uvijek onda tek izadjem. Ne volim rage quit. :|

    Da, sjecam se da tebe input lag handri na misu... Zar nisi bio popravio?
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Radilo je 3-4 dana. Nakon toga reinstalirao sistem i nisam uspio nikada vise ponovoti iste rezultate. Ovako kako ne igram mjesecima, pa udjem u BF4 da vidim ima li promjene, teko oda vidim koliki je lag jer nisam navikao na drugim igrama. Fali mi da se malo ispucam ali jbg.. ne ide ovako.