Battlefield 4

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jul 17, 2012.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Sinoc izleti lik na mene na metar.. pucam ja na njega puca on na mene. Nula bodova. Nigdje markera. Sjetih se na tren da se zna desiti te da ce izvaditi nož na mene ali opet, instiktivno držiš lijevi klik ..mora ga nesto pogoditi obzirom da imam LMG. KAda on istrosi svojih 30 metaka, izvadi pištolj i sroka me.. ccc.

    Jaki ovi bonus klipovi..
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  2. RaP

    RaP Komšija

    Poslje 10 tak dana pauze sinoc razbacio malo, igra je nepopravljiva.
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ja nisam poigrao od petka.... fakat me zivcira :( :(
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne znam sta ljudi vide u ovoj AWS. Ja se slomi živ. Levelujem evo za C4 ali ne znam hocu li izdržati. Prvih 5-6 metaka ok, ostalo ko zna gdje ide ma kako pucao.

    EDIT: Kada se stavi compensator ipak je ubica!
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    AWS i MG4, rame uz rame kad je u pitanju najbolji LMG. Oba zabavna za koristiti.
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    sta je to sad, moras skinuti kao nanovo citavu igru ili je kao dlc? ne kontam kako ide to sad testiranje
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Skines igru nanovo koja je za testiranje i ne mješa se sa main igrom, 17GB je teška. Imas poseban battlelog za CTE.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Malo sam igrao i dosta toga ce se pripisivati placebo efektu dok se ne istestira preciznije i uporedi. Onako uz malo igranja na prvu kao da ima efekta. Cini se oštrije. Performanse iste.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Bolja je igra. Nisam ni jednom zaginuo od "jednog metka". Metci padaju po tebi pa se koprcas i izvlacis.

    Kada trcis pored igraca nema trzaja i laga. Mozda malo ali interakcija je bolja.

    Netkog i hit detekcija rade ocito dosta bolje. Kada izlete tri lika i sva tri pokosiš sa 20 metaka scar h, onda vidis da ocito taj dio vise ne fula.

    Performanse dobre.
     
  12. Sena

    Sena Veteran foruma

    Probao igru sa mantle-om na jednoj r290x, i mogu reci da fluidnije iskustvo odavno nisam imao, frame latency su fantasticne.
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma



    i onda kad slucajno najave battlefield 5 :oops:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    AC130... nop, ne na mome ekranu makar bila zadnja igra na planeti. Banujte ga ba sa servera..

    Sta je slijedece, minigan u prolazu koji mlati sve sto se krece i tebi sakuplja killove ?

    O, cek. Pa to vec ima (AA mine). Jos nam trebaju stitovi, uklizavanje pa da bbattlefield vise nikada preko usta ne prebacim.
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma i ovo su zelje moje pusti snovi :D
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Jedna mahalska: Od dajdjince dajdjinca cula konu kako prica tetki da ce novi EA FPS predstavljen na E3 biti: BF S.W.A.T.
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    znaci citav ovaj naredni bf ce moci komotno u roflmao temu
     
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  19. igor.g

    igor.g Komšija

  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    nista, bilo je lijepo dok je trajalo, igrao Battlefield od 1942 do BF3, Bf4 nemam i necu ga kupiti i to je to