Battlefield: Hardline

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, May 27, 2014.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Sudeci po komentarima, uspjeli su i fenboje ubijediti da puno destrukcije ne valja :D A taj lik prica o destrukciji, a u njegovom videu je gotovo nikako nema :lol:
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    sta je sa originom? ne radi mi nikako, sam se restartuje i onda sam u offline modu?

    inace ovaj hardline je odlican za ovu malu djecu, koliko vidim na YT bas je lako ubiti, ovdje nikako ti ne treba skill

    kad vidis u kojem pravcu krece bf od bf3, ne treba puno ni ocekivati od iduceg bf-a od dajsa

    kad smo vec kod toga, mali off, jel pocoe dajs raditi na slijedecem bf-u?,


    bigmooney kao i uvjek :lol:
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Malo bolje pogledah ovaj gore glitch, hardline 2015, BF3 2011 i to slika iz BF3 bete:

    [​IMG]

    Pazi gdje se nalazi puska. Identicna glitch.
     
  5. Pionir

    Pionir Overclocker

    Po komentarima, jedino pozitivno sto vidim je to sto su oni koji su dobili/kupili BF3/4 OTISLI da igraju Hardline :smt005

    Mnogo manje citera :smt005
     
  6. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Ma danas se igre svode samo na speed speed speed ... Sjednem igram igru ne znam jesma li poso il doso :lol:
    Tako i ovaj BF . Valja ugodit YT generaciji . Bas ce danas ova djeca ucit mehaniku i kako se igra kad imaju atention span ko zlatna ribica .
    Probao BETU malo i izbrisao dzana mi uzima GB :lol:
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma




    4:26

    jel ovo neki eastergg s reload animacijom ili sta
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  8. NAILS

    NAILS Moderator

  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    LevelCRAP bi zenu prodao za koji dodatni $.

    Mooney, je cool momak, i rado njegove video-e pogledam. Ostalo je sve prodana dusa.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Maloprije odradim Hardline survey sto mi je EA poslao. Pitanja nemaju veze sa Beta-om, nego su sva vezana za konkurenciju. Koje BF igre imate, ili ste imali, pa nabrojano sve od BC2. PA naredno koje ste CoD igre imali, pa nabrojano sve od MW2. Koje ste Beta-e igrali, ima pitanje i za BF, a onda i za CoD. I jos takvih dual pitanja.

    Eto koliko im je vazno misljenje BF zajednice o njihovoj novoj 'BF' igri. Ja se taman bio nastelio da popljujem igru, i da im napisem kakvu finu porukicu na kraju, a ono niti jedno pitanje direktno u vezi Hardline-a. :roll:
     
  11. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Znači 10eur moraš doplatiti da dobiješ ono što bi igra u startu trebala da sadrži. Pretpostavljam bf koji će izaći iza hardbonera imat ćeš samo čakiju a ako hoćeš pušku plati pa klati :D
     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Prije dvije-tri godine je EA izašao sa planovima za budučnost kako svaka njihova igra mora imati mikrotransakcije i multi dio. U biti, od svojih igara prave freemium modele. Battlefield je mila majka za fifu.
     
  13. extibo

    extibo Komšija

  14. RaP

    RaP Komšija

    Pa za Bad Company 2 nisu naplatili niti jedan DLC sem Vietnam sto i zasluzuje jer je totalna konverzija igre.
    Ali jesu zato one spectre skinove naplacivali
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    To je nesmotrena izjava DICE-a obzirom da nisu oni ti koji vode biznis, i druga stvar, Euro Force se morao placati za BF2. Bio je poslije free ali nije baš da nisu nikada naplacivali dodatan sadrzaj.

    Ja licno nemam problema kada se mora dati koja kinta za nove mape ako produzi vijek trajanja igre, ali freemium biznis je nešto sasvim drugo i ovo naplacivanje pusaka po 10$ je cirkus. No, nije nista novo:

    https://www.youtube.com/watch?v=C-rwT7JIfZ4

    Ovo je bilo nekih 5-10€ kada je igra izasla a poslije je nekada bilo free.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Naplacivanje mapa je najgori model u gamingu. Pola tih mapa se ne igra nikako jer je raja podijeljena na milion dijelova. Killzone je to najbolje uradio, mape free za svakoga, a ostale stvari u DLC-u se naplacuju.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Pa ne bas, vise sam sati ulupao na BF3 DLC mapama nego na vanili. A podjela igraca bas i nije neka radi velikog komjunitija. Mape koje su groblje se ne igraju i to je to ali sa day 1 izlaskom mapa za premi igrace, serveri budu krcati. Druga je stvar kada su mape odron kao na BF4 pa nema nikoga. Ili naslovi koji se pate sa komjunitijem pa se onih deset igraca razbaca po DLC mapama.

    Da se mape naplacuju ima logike ali se ne smije naplacivati oružje kako to EA radi sa pay2win sistema. Svi znamo kakav je FAAMS bio sa izlaskom B2K. Kakav je AUG bio, M417, L85A2 itd itd. Namjerno naprave OP puške da se raja žali i na silu kupuju DLC-ove pa ih poslije nerfaju pa djavlu ne valjaju. Tipicne free 2 play navlakuše.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  19. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ovo neka zajebancija :D
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije, imaš i na oficijalnom kanalu.

    Four super features:
    Masks – New player masks with unique gameplay benefits tied to the theme of each mask.
    Gun Bench – Provides players with the ability to visually customize their weapons and track their kills per weapon.
    Competitive Play – Support for competitive play through Battlefield Hardline Premium-access only tournaments and ladders.
    Legendary Status – Provides replayability of the entire progression system.

    Four digital expansion packs featuring new multiplayer maps, modes, vehicles, in-game content and a story themed throughout all four:
    Battlefield Hardline: Criminal Activity – Players have to make a name for themselves in fast-paced, highly-destructible new maps littered with small-time crime jobs. Available summer 2015.
    Battlefield Hardline: Robbery – Take down the opposition head on and progress through key locations with major cinematic action. Available summer 2015.
    Battlefield Hardline: Getaway – This is frantic, high-speed chases that immerse players deeper in the heist. Available fall 2015.
    Battlefield Hardline: Betrayal – There is a rat in every operation and players will have to find out who to trust. Available winter early 2016.

    Two weeks early access to all expansion packs

    12 Gold Battlepacks

    New personalization options including gun camos, ammo skins, and more Battlefield Hardline Premium exclusive in-game items

    Access to double-XP, in-game missions, and more Battlefield Hardline Premium exclusive events

    Priority position in server queues