Besplatne stare igre

Discussion in 'Igre i konzole' started by ming, Dec 3, 2006.

  1. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    I evo opet ozivljena tema :D

    Ja mislim da se ovdje pise o veoma starim igrama po par megabajta, a ne o igrama ko Deus Ex.
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Amaro, ja mislim da si sampion glupih postova na ovom forumu. De odmori par godina dok ne odrastes pa se vrati.
     
  3. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    Haj eto molim te mi objasni sto je glup post?

    Tema je o besplatnim starim igrama kako ja vidim, a ne o igrama kao Deus Ex koja je izasla 2001. godine i koja ima preko 100 megabajta.
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Pa Deus Ex je postao besplatan i igra je ostarila, ponavljaj to veceras citavu noc valjda ces skontati o cemu se radi.
     
  5. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    Ne trebam ja ponavljati to cijelu noc da skontam, nisam retardiran. To su mozda tvoje metode da skontas "neke stvari".

    Ali ja ovdje vidim linkove na stranice koje imaju igre velike oko par megabajta (http://www.bestoldgames.net/eng/), pa je daimmyo stavio link igre Deus Ex koja ima preko 100 megabajta. A ti kao uvijek pravis se pametan i odrastao.
     
  6. zoi

    zoi Veteran foruma

    momak jesi ti dobar?postovi ti vise nisu glupi,nego frustrirajuci.Tema je o je***im BESPLATNIM IGRAMA,a ne o "MALIM" igrama.sta ti tu ne kontas?

    mada nema potrebe da se raspravljamo sa likom koji govori "igrica",jos pored tog pocinje recenicu sa "ali"...


    mada nama Deux Ex opet nije besplatan,radi limita :lol: :lol: :lol:
     
  7. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    Dobro haj necemo se vise raspravljat, ali nisam znao da nije ispravno reci "igrica". Vidim nije ovo mjesto za mene, i da se jos vise nebi provaljivao necu vise dolazit ovdje. Pozz Enisu, koji nije jad ko neki ovdje.
     
  8. monK

    monK Komšija

    Prijatelju, ostaje nejasno zbog čega si reagirao?
    Pogledaj naslov teme:

    "Besplatne stare igre"

    Nigdje nije propisana veličina, niti možeš reći da Deus Ex ne spada u skupinu starih legendarnih igara, OK? Zanemarimo sada veliku vijest da je tako nešto postalo "besplatnim"...

    Ispada da smo uništili temu, a nismo trebali...i ispada da je ipak bilo bolje da sam je stavio kao novi thread...
     
  9. Amaroking

    Amaroking Aktivista

    Izvinjavam se ja nisam bio u pravu. Deus Ex-u jest mjesto ovdje, zanemario sam naslov teme, odmah sam gledao postove a sve su igre male pa sam mislio da je o veoma starim, malim i besplatnim igrama.

    Edit: Deus Ex mi nece, skinuo sam ovaj Gametap i probao skinuti Deus Ex i nece, kaze ne moze u drzavama van Amerike.
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Vidjeli ti postove, naravno ne daju svima da igraju. Ode im reputacija.
     
  11. monK

    monK Komšija

  12. Gman13

    Gman13 Guest

  13. brziiiii

    brziiiii Novi član

    a moraju li se ovi iso failovi prziti na cd prije instalacije, ili postoji neki drugi nacin da se igra?
     
  14. Encor3

    Encor3 Aktivista

    Skini Daemon tools, on ti napravi jedan virtualni drive, mountujes u njega ISO fajl i dodje ti isto kao da si sprzio na CD/DVD.
     
  15. brziiiii

    brziiiii Novi član

    Hvala, ide!
     
  16. GV

    GV Komšija

    A jest li gledali ovdje
     
  17. Alan_BStard

    Alan_BStard Guest

    Stari dobri Abandonware ... uvijek se mogu igrati ;)
    pogledajte još i na http://www.abandonia.com/ (prava enciklopedija starih igara)
     
  18. Zizm

    Zizm Novi član

  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  20. irhadkul

    irhadkul Komšija

    nek si ti sad postavio,a ja sutra imam ispit,heeh.Kako je sad lakse ovo igrati nego kad sam bio dijete.